Херсонські делегати взяли участь у V звітно-виборній конференції Асоціації аматорського футболу України

Херсонські делегати взяли участь у V звітно-виборній конференції Асоціації аматорського футболу України

5 березня 2015 року у Будинку футболу відбулася V звітно-виборна конференція Асоціації аматорського футболу України, участь у якій взяли і херсонські представники. Так, делегатами від Херсонщини виступили Андрій Дунєбабін та перший заступник голови обласної федерації футболу Віктор Бербенцев.

Перш за все, зі звітом про підсумки роботи організації за останні чотири роки виступив її президент Федір Шпиг. Він повідомив про те, що за 17 років діяльності Асоціації вдалося збільшити кількість прихильників аматорського футболу.

«У 2011-2014 роках ми зуміли збільшити кількість учасників «Шкіряного м’яча» та проводити змагання вже у чотирьох вікових групах (гравці віком від 11 до 14 років або понад 500 тисяч дітей кожного змагального сезону)», – повідомив Федір Шпиг.

IMG_7060

Після виступу президента Асоціації отримали змогу висловитися делегати конференції, зокрема, представники регіональних федерацій та аматорських команд, які, підбивши підсумки 4-річної роботи у розвитку аматорського футболу, визнали роботу організації задовільною та запропонували власні ідеї для більш ефективного прогресу аматорського футболу в Україні у майбутньому.

З цікавими пропозиціями та новими ідеями щодо організації та проведення змагань чемпіонату України серед аматорських команд виступив Віктор Бербенцев, перший заступник голови Херсонської обласної федерації футболу.

Після того, як було затверджено звіт Ревізійної комісії, пройшли вибори президента ААФУ. На безальтернативній основі одноголосно були подовжені на наступні чотири роки повноваження Федора Шпига. Першим віце-президентом залишився Олександр Каденко, а віце-президентами організації стали Тарас Клим та Андрій Біба. Також було обрано нові склади виконавчого комітету, КДК ААФУ та Ревізійної комісії ААФУ, до складу якої увійшов Віктор Бербенцев.

IMG_7063

Не обійшлося цього дня і без подяк. Так, за вагомий внесок у розвиток аматорського та дитячого футболу в Україні почесними грамотами Асоціації аматорського футболу України були нагороджені вчителі фізичного виховання, представники мас-медіа, а також районні федерації футболу та державні установи, зокрема – Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайло Мельник. Також за результатами чотирічної праці з 2011 по 2014 роки дипломами, вимпелами та м’ячами було нагроджено регіональні федерації футболу – Київську обласну федерацію футболу (1 місце), Кіровоградську обласну федерацію футболу (2 місце), Рівненську обласну федерацію футболу (3 місце). Крім того, медалі за заслуги ААФУ отримали президент ФК «Одек» (Оржів) Мирон Чернецький, а також колишні віце-президенти Асоціації Василь Антонюк та Іван Гайворонський.

IMG_7058

Залишити відповідь