Головний голкіпер херсонського «Продексіма» та збірної України з футзалу залишив «мельників» та перейшов до клубу-чемпіону Польщі «Глівіце».

Головний голкіпер херсонського «Продексіма» та збірної України з футзалу залишив «мельників» та перейшов до клубу-чемпіону Польщі «Глівіце».

Як повідомляється на офіційній сторінці у фейсбук МФК “Продексім” – головний голкіпер херсонського «Продексіма» та збірної України з футзалу залишив «мельників» та перейшов до клубу-чемпіону Польщі «Глівіце».

З превеликим жалем для нашої команди повідомляємо, що відтепер найдосвідченіший воротар нашого клубу не буде представляти херсонців на змаганнях. Нагадаємо, що Кирило грав за херсонський клуб з 2015-го року, доклав чимало зусиль задля досягнення абсолютно усіх клубних титулів: став чотириразовим чемпіоном України, володарем Кубку та Суперкубку України. Крім того здобув безліч індивідуальних нагород та став кращим воротарем Чемпіонату Європи.
Кирило Ципун звернувся до усіх тих, хто пройшов із ним шлях «мельника»: «Сьогодні я змінив футзальну прописку, але частинка мене залишилася в Херсоні! За 7 чудових років він став мені як другий дім. Але тут не про мене, а про людей ,які проходили разом зі мною цей великий шлях!!! Президент, начальник команди,лікар, перекладач-адміністратор,тренери, всі партнери і друзі, неймовірні вболівальники і місто Херсон. Не можу описати словами те,що відчуваю,одні емоції.БЕЗМЕЖНО ВСІМ ДЯКУЮ!!! Все,що у меня є в Херсоні, це завдяки вам!!! Ви і є Херсон. Херсонці, бережіть себе і своїх близьких. Я впевнений,що скоро побачимось, і емоції нас будуть переповнювати тільки від спортивних подій! Херсон це Україна!!!»
Ми, у свою чергу, хочемо подякувати тобі, друже, за усі ті шалені емоції, які ми пережили разом, за щасливі моменти перемог, за дружбу, самовідданість заради спільного результату, за нескінченні жарти та позитив! Бажаємо тобі успіхів у новому клубі та чекаємо тебе вдома!

Залишити відповідь