Голова ХОФФ відвідав засідання Виконкому ФФУ

Голова ХОФФ відвідав засідання Виконкому ФФУ

IMG_759117-18 грудня 2015 року в м. Києві, відбулося 2-х денне засідання Виконкому Федерації Футболу УкраїниЄ, на якому розглядались актуальні питання стосовно удосконалення футбольного життя України. Одним із основних напрямків першого робочого дня –  прийняття  положення Всеукраїнських змагань з футзалу “Шкільна футзальна ліга України ” сезону 2015 – 2016 рр. Наступне було питання про зміни та доповнення до Дисциплінарних правил Федерації футболу України.

На другий день засідання Виконкому продовжили. Розглядалось питання про нову редакцію статуту ФФУ. Але  головним питанням стало затвердження головних тренерів національної, молодіжної та юнацької  збірних команд України з футболу.

Як і очікувалось, головним тренером національної збірної України був затверджений Фоменко Михайло Іванович, а головним тренером збірної молодіжної команди, затвердили нашого земляка, вихідця з Херсону – Головка Олександра. Також були вирішені й інші організаційні та  кадрові питання, які покликані сприяти  діяльності Федерації футболу України та підготовці головної команди до Євро-2016.

Залишити відповідь