Футбольний майстер-клас для учасниць WU-16 (оновлено)

Футбольний майстер-клас для учасниць WU-16 (оновлено)

Учора організатори порадували учасниць Чемпіонату України WU-16 додатковим матчем. Тільки брали участь в ньому не дівчата, а тренери, представники команд та суддівська бригада і, звичайно, представники Федерації футболу України.

Дві команди – «Западенські Пантери» та «Молодіжна» – вийшли на зелений газон, аби показати своїм вихованцям з яким запалом треба грати у футбол.

Іван Олійник очолив «Западенські Пантери». До складу команди увійшли: Логінов Сергій, Чубара Володимир, Келюх Валентин, Бортник Олег, Ігнатович Наталя, Мигов Віталій, Заградка Карл, Тихонський Микола, Скиба Михайло, Рудський Василь, Довгий Микола, Юдін Сергій, Скоб Володимир, Клімчук Олег.

Сергій Сапронов взяв лідерство в команді «Молодіжна». Склад якої був дійсно молодим – Зінченко Наталя, Коріненко Оксана, Мамчур Роман, Митько Олександр, Єфимако Володимир, Діденко Руслан, Бакулін Владислав, Джмелик Ольга, Мамчур Наталя, Фришко Світлана, Деренюк Юрій, Дудник Саша, Гученко Віталій.

З перших хвилин гри «Молодіжна» взяла ініціативу в свої руки. Проводили швидкі та вдалі контратаки. Тому вже буквально через декілька хвилин гри трибуни зірвалися гучними оплесками та свистом. Володимир Єфимако відкрив рахунок на користь «Молодіжної». Віталій Гученко майже відразу подвоїв рахунок. Не довго чекали і третього гола. Цього разу відзначився капітан команди Сергій Сапронов. А за ним пробила в ворота Світлана Фришко.

Перший тайм вичерпався. На рахунку «Молодіжної» чотири голи, а «Западенські Пантери» не мають жодного.

Та вже у другому таймі Миколі Тихонському вдається вирвати у суперників м’яч та провести його до самих воріт «Молодіжної». Перший гол на рахунку «Западенських Пантер».  Однак, Володимир Скоб допомагає збільшити рахунок противників, забивши м’яч у власні ворота. Рахунок 1:5 на користь «Молодіжної». Вдалося дещо  поновити рівновагу Наталі Ігнатович, яка забиває гол з пенальті. З рахунком 2:5 перемагає команда «Молодіжна».

Вітаємо команду-переможницю! Та дякуємо обом командам за цікавий товариський матч!

Технічні дані матчу:

«Западенські Пантери» – «Молодіжна» – 2:5

23.09.2015. м.Скадовськ. Стадіон «Колос». 18:00

Голи: Тихонський М., Ігнатович Н., Скоб В. (автогол) – Єфимако В., Гученко В., Сапронов С., Фришко С.

Попередження: Чубара В., Келюх В. – Митько О.

Залишити відповідь