Нововоскресенський «Колос» U-14 – кращий в районі!

Нововоскресенський «Колос» U-14 – кращий в районі!

ФК «КОЛОС» НОВОВОСКРЕСЕНСЬКЕ U-14 впевнено і майстерно завоювали звання кращої команди району в своїй віковій категорії. Нововоскресенці тріумфували першими на другому етапі чемпіонату Херсонської області з футболу на Кубок «ГЕРОЇВ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ».

WBDuEbzAELg

Турнір розпочався з привітання трьох кращих команд-учасниць своїх територіальних зон – ФК «Колос» Нововоскресенське U-14, ФК «Новоолександрівка» U-14 та ФК «Нововоронцовка» U-14 та співу гімну України.

Змагання пройшли за коловою системою. Нововоскресенці впевнено «розірвали на шматки» нововоронцовську команду – 1:5. А в матчі за перше місце наш ФК «Колос» тріумфував, обігравши господарів турніру з рахунком – 1:2, нанісши шедевральні «пробоїни» супернику в вигляді двох голів.

eiwgpcY780k

Окрім тріумфу, відразу три гравці отримали персональні нагороди:

  1. Брюхань Володимир – Кращий захисник;
  2. Пітухов Павло – Кращий нападник;
  3. Пазяк Сергій – Кращий гравець.

Варто відмітити те, як легко молоді гравці нашого клубу виграли районний турнір. Побажаємо команді успіху на обласному етапі! Дякуємо Білокінь Н. за допомогу в нагромадженні світлинного контенту.

aSPWUHZl7xU

Дякуємо за підтримку нововоскресенському фан-руху, які знову під час турніру застосували піротехніку! Це було неперевершено!

Склад команди ФК «Колос» (Нововоскресенське): Пазяк Сергій (ВР), Пітухов Павло, Брюхань Володимир, Лазарєв Іван, Пархоменко Дмитро.

Тренер команди: Соколенко П.В.

skE03RQtBWQ

РЕЗУЛЬТАТИ УСІХ МАТЧІВ ТУРНІРУ:

ФК «Новоолександрівка» U-14 – ФК «Нововоронцовка» U-14 – 3:1
ФК «Нововоронцовка» U-14 – ФК «Колос» (Нововоскресенське) U-14 – 1:5

Матч за І місце:

ФК «Новоолександрівка» U-14 – ФК «Колос» (Нововоскресенське) U-14 – 1:2

Владислав Семененко,

адміністратор групи ФК «Колос» (Нововоскресенське) 

Залишити відповідь