“Енергія” – володар Кубка області серед ветеранів 40+ «Ліги легенд»

“Енергія” – володар Кубка області серед ветеранів 40+ «Ліги легенд»

22 травня в селі Чорнянка Новокаховської ОТГ відбулася фінальна гра Кубка Херсонської області серед ветеранів 40+ «Ліги легенд» 2021 року, в якій зустрілися команди “Асканійське” (Тавричанка) та “Енергія” (Нова Каховка).

В досить цікавій та напруженій боротьбі перемогу святкувала команда “Енергія” з рахунком 3:2, перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь новокаховчан. На 8-й хвилині відкрив рахунок Ратушний Сергій (Енергія), на 60-й хвилині Низовець Сергій (Асканійське) рахунок зрівнює, на 62 хвилині Александров Валерій знову виводить Енергію вперед, через три хвилини Сергій Снитко влучним ударом зі штрафного встановлює рівновагу у матчі, 2-2, , і за дві хвилини до завершення матчу (68 хв.) гравець команди «Енергія» Лісовський Олександр забиває переможний м’яч.

На урочистій церемонії нагородження, яку провели заступник голови Комітету з проведення змагань Ігор Гладун та заступник Голови Херсонської обласної асоціації футболу Володимир Володін, були визначені кращі гравці кубку: Семенов Олексій (Асканійське), Ратушний Сергій (Енергія), Янзін Костянтин (Азовець), Ружицький Сергій (Тарпан), кращим бомбардиром Кубку став Сергій Білецький (Асканійське), забивший дев’ять м’ячів. Усіх кращих гравців було нагороджено пам’ятними призами, команда-фіналіст та команда-переможець були нагороджені грамотами, пам’ятними кубками, а гравці – медалями відповідних ступенів.

 Оргкомітетом було вирішено не проводити матч за третє місце між командами «Тарпан» Нижні Сірогози та «Азовець» Генічеськ, та нагородити ці команди грамотами та кубками за третє місце.

Фінальну гру обслуговувала бригада арбітрів УПЛ Ігор Пасхал та Курбанов Заур.

Від імені Херсонської обласної асоціації футболу велика подяка представникам стадіону с. Чорнянка за можливість проведення фінального матчу!

Більше фото ТУТ

Залишити відповідь