«Дружба» Новомиколаївка – Володар Суперкубку Херсонської області 2018 року

«Дружба» Новомиколаївка  – Володар Суперкубку Херсонської області 2018 року

7 квітня 2018 року на стадіоні КДЮСШ міста Херсону відбувся матч за Суперкубок Херсонської області, в якому зустрілися Чемпіон Херсонської області 2017 року – “Дружба” Новомиколаївка, та Володар Кубку Херсонської області 2017 року – “Колос-ОТГ” Асканія-Нова.

Першими рахунок відкрили новомиколаївці, вже на 3-й хвилині Андрій Свинцицький реалізував пенальті. Проте на 20 хвилині асканійці теж порушили правил у штрафній, і з пенальті Віталій Петриченко рахунок зрівнює. А на 38 хвилині Петриченко, залишивши суперників позаду, спокійно переправив м’яча у порожні ворота.     

У другому таймі «Колос» значно додав у грі, на 85 хвилині Бовтуненко отримав друге попередження і «Дружба» догравала зустріч у меншості, але скористатися асканійцям численною перевагою теж не вдалося.

Отож рахунок 2:1, «Дружба» Новомиколаївка  – «Володар Суперкубку Херсонської області 2018 року».

Голова Херсонської обласної державної адміністрації і за сумісництвом голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв разом з виконавчим директором ХОФФ нагородили команду-переможця почесним кубком та медалями, команда фіналіст була нагороджена дипломом.

Також почесну грамоту за вагомий внесок у розвиток футболу на Херсонщині та з нагоди 80-річчя отримав ветеран херсонського футболу, один із перших майстрів Спорту СРСР Поляков Євген Пилипович. Невеличкі сувеніри від Херсонської обласної федерації футболу отримали і арбітри зустрічі Ігор Пасхал, Заур Курбанов, Ігор Макаренко.

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук

Залишити відповідь