Чемпіонат Нововоронцовського району. Результати 7 туру

Чемпіонат Нововоронцовського району. Результати 7 туру

Шановні любителі футболу, до вашої уваги результати 7-го туру чемпіонату Нововоронцовського району з футболу 2015 року (з коротким коментарем).

ФК “Новоолександрівка” – ФК “Колос” (Нововоскресенське) – 4:1 (2:0)

Поразка нашої команди з великим рахунком в гостьовому матчі, варто визнати, через відверто погану гру команди. На гру вплинуло також неякісне суддівство з боку нововоскресенського арбітра, який сам признав свої помилки після завершення матчу. Але, можливо, то є позитивним моментом, бо в порівнянні з іншими суддями чемпіонату – цей арбітр не “тягнув” свою команду до перемоги різними методами суддівської феміди, а просто давав грати чесно обом колективам.

Гол від ФК “Колос” на рахунку Віктора Юськіва (90+4 хв.).

Склад ФК “Колос” в матчі 7-го туру: Черкасов Віктор (ВР), Юськів Олександр (капітан), Семко Станіслав, Коваленко Максим, Авраменко Анатолій, Юсків Станіслав, Юськів Віктор (всі з Нововоскресенського), Туз Андрій, Мацюта Валентин (обидва з Новомиколаївки), Радчуков Дмитро (Петропавлівка), Опята Віталій (Біляївка).

На заміну виходили молоді гравці: Пітухов Павло та Чербатюк Андрій (обидва з Нововоскресенського).

ФК “Піонер” (Любимівка) – ФК “Юність” (Миролюбівка) – 4:0

Любимівці прогнозовано з великим рахунком переграють аутсайдера чемпіонату і покращують свої показники в турнірній таблиці.

ФК “Нововоронцовка” – ФК “Золота Балка” – 6:0

Господарі поля, після слабкої минулої гри в Нововоскресенському, “розривають” одного з лідерів чемпіонату на власному полі і вириваються в лідери чемпіонату. Тепер вони займають проміжне 2-ге місце.

ФК “Дніпро” (Михайлівка) – ФК “Ентузіаст” (Нововоронцовка) – 1:1

Бойова нічия між чинним чемпіоном району та першою командою з смт Нововоронцовки.

Матч ФК “Сокіл” Дудчани – ФК “Степ” Біляївка перенесено. Дату проведення гри ще не визначено.

Владислав Семененко, адміністратор

групи ФК “Колос” (Нововоскресенське)

Залишити відповідь