Чемпіонат Херсонської області. Першп ліга. Нагородження переможців
19 жовтня 2019 року, перед початком міжрайонного Кубка закриття сезону на приз газети “Червоний промінь”, на нижньосірогозькому стадіоні “Скіф” ДЮСШ Виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Олексій Кручер та голова Нижньосірогозької районної федерації футболу Юрій Сердюк вручили нагороди переможцю та призерам Чемпіонату Херсонської області …
Чемпіонат Херсонської області. Першп ліга. Нагородження переможців Читати далі »
