Боротьба за Кубок “Золотий колос України – 2015”

Боротьба за Кубок “Золотий колос України – 2015”

З 06 по 12 липня 2015 року в м. Скадовську на однойменній начально-спортивній базі ВФСТ «Колос» АПК України відбулися Всеукраїнські змагання першості ВФСТ «Колос» АПК України з футболу на Кубок «Золотий колос України» 2015 року серед команд юнаків 2003/2004 років народження, учнів позашкільних навчальних закладів ВФСТ «Колос» АПК України.

У змаганні узяли участь 34 колосовських команд з 16 областей України, по суті майже вчетверо більше, ніж в минулому році.

На урочистому відкритті змагання, у якому узяли майже 500 юних футболістів, більше півсотні тренерів. арбітрів і організаторів,  та сотня палких прихильників майже усіх команд, у більшості батьків учасників, команди вітали:

– В’ячеслав Роль, голова Херсонської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України;

– Сергій Шевцов, головний тренер ФК «Критсал» м. Херсон, колишній гравець команд Прем’єр Ліги «Дніпро» Дніпропетровськ, «Ворскла» Полтава, «Таврія» Сімферополь, «Говерла» Ужгород;

– Олександр Віскер – головний секретар змагання.

На завершення урочистого відкриття учасники спільно хором виконали Гімн України.

Змагання проходили за правилами клубу «Шкіряний м’яч», 9 на 9 по 30 хвилин матч за змішаною системою у два раунди:

– І груповий раунд – відбіркові групові змагання за коловою системою у одне коло в 6 відбіркових групах (4 групи по 6 команд і 2 – по 5).

– ІІ нокаут – раунд – матчі плей – офф, починаючи з 1/8 фіналу, куди вийшли 16 кращих команд: по 3 команди, що посіли І – ІІІ місця в групах А, Б, В. Г, та по 2 команди, що посіли І – ІІ місця в групах Д і Е ).

У результаті проведеного змагання, зігравши 8 матчів, з них у 5 перемігши та у 3 зігравши унічию, переможцем першості ВФСТ «Колос» АПК України з футболу на Кубок «Золотий колос України» 2015 року серед команд юнаків 2003/2004 років народження, учнів позашкільних навчальних закладів ВФСТ «Колос» АПК України, стала команда «Лідер» Кобеляцький район Полтавська область (голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України Анатолій Головань), яка у фіналі обіграла команду «Гопри» м. Гола Пристань Херсонська область з рахунко 4:1.

Срібний призер – наші земляки команда «Гопри» м. Гола Пристань Херсонська область (тренери Костянтин Панін та Олександр Бурковський, голова ФК «Гопри» Олександр Бурковський). Срібло здобули юні футболісти Денис Сендецький, Максим Щуров, Іван Жаданов, Віктор Саленко, Владислав Костецький, Ростислав Калінін, Артем Іваненко, Кирило Бойчук, Богдан Пісоцький, Владислав Демченко, Назарій Білоченко, Максим Дуб, Роман Тормозов, Богдан Невдаха, Микита Захода, Максим Падалко.

Бронзовий призер – команда «Рось» Погребищенський район Вінницька область (голова обласної організації Сергій Татусяк, тренери К.О.Лісовий та О.С.Воровський, директор Погребищенської районної ДЮСШ В.Ф.Прокопенко), яка у матчі за ІІІ місце обіграла також наших земляків команду «Темп» із села Преображенка Чаплинського району з рахунком 3:1.

За команду «Темп», що вже другий рік поспіль посідає досить високе ІV місце, приходив уболівати і палко їх підтримував найвідоміший преображенець, лауреат Національної премії імені Т.Г.Шевченка, поет і художник Анатолій Кичинський, який відпочиває у Скадовську.

Команди, що посіли І – ІІІ місця у першості були нагородженні пам’ятними призами (кубками) і дипломами відповідних ступенів ВФСТ «Колос» АПК України, футболісти і тренери команд – призерок – золотими, срібними і бронзовими медалями і дипломами ВФСТ «Колос» АПК України.

В’ячеслав Роль, Голова обласної організації

ВФСТ «Колос» АПК України

Залишити відповідь