Благодійний футбольний турнір “2-Ukraine Help Oleshky Cup 2023”

Благодійний футбольний турнір “2-Ukraine Help Oleshky Cup 2023”

22 липня у Познані відбувся благодійний футбольний турнір “2-Ukraine Help Oleshky Cup 2023”. Змагання зібрали 22 команди, представляючи українську діаспору з різних міст Польщі, таких як Варшава, Лодзь, Вроцлав, а саме:

1.FC Argon – Wroclaw

2.FC To The Top – Poznan

3.FC Alfa – Wroclaw

4.FC Impuls UA – Warszawa

5.FC Alliance – Wroclaw

6.FC Black Hawks – Poznan

7.S.K.Sokil– Poznan

8.FC Alliance – Wroclaw

9.FC Otamany – Warszawa

10.FC Slava ZSU– Poznan

11.FC Favorit – Poznan

12.FC Olimp – Poznan

13.FC Black Hawks – Poznan

14.BM Budownictwo – Poznan

15.GEO&UA Team – Poznan

16.Blue Yellow – Poznan

17.Stefaniya – Poznan

18.Warto Razem – Poznan

19.FC Kozaky – Poznan

20.FC Lumumby – Lodz

21.Pivden – Lubanie

22.Olesnica – Wroclaw

Цей турнір став не тільки радісним футбольним заходом. Організатори мали одну важливу мету – звернути увагу до складної ситуації, з якою стикаються мешканці Олешок на Херсонщині та інших її регіонів після трагічного вибуху греблі Каховської ГЕС.Під час проведення турніру був організований благодійний аукціон футболок та м’ячів з підписами відомих українських футболістів. Гості та учасники турніру мали нагоду придбати ці цінні предмети, а зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу постраждалим районам, включаючи Олешки на Херсонщині.

Олексій Левченко, член виконавчого комітету Херсонської обласної асоціації футболу та голова Асоціації футзалу Херсонської області, проводив церемонію нагородження учасників турніру.

За підсумком змагань місця команд розподілились наступним чином:

Топ 4

1. Fc Argon -Wrocław

2.Fc To TheTop-Poznań

3.Fc Alfa – Wrocław

4.FC Impuls Ua- Warszawa

На завершення змагань, командам були вручені заслужені нагороди, а також футбольні м’ячі від Української асоціації футболу, що були надані Херсонською обласною асоціацією футболу, Асоціацією футболу Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Турнір “2-Ukraine Help Oleshky Cup 2023” був здійснений завдяки підтримці Херсонської обласної асоціації футболу, Асоціації футболу Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також благодійних організацій “Допоможи Герою” і “Велика сила України”, WARTO RAZEM та FC TO THE TOP. Всі ці організації поєднали зусилля з метою допомогти постраждалим громадам та підтримати їх у цей важкий період.

Залишити відповідь