Гравці та тренерський персонал ФК “Восход” пройшли тести на COVID-19
З 11 травня Кабінет Міністрів України оголосив про перший етап послаблення карантинних заходів, пов’язаних із пандемією COVID-19, після чого гравці команд жіночої Вищої ліги почали повертатися у розташування своїх клубів. Згідно із санітарно-епідеміологічними та медичними рекомендаціями УАФ, для відновлення тренувального …
Гравці та тренерський персонал ФК “Восход” пройшли тести на COVID-19 Читати далі »
