Караваєв: Президент Динамо зробив хороший крок, тому і віддали Олімпійський Шахтарю
Фланговий гравець “Динамо” Олександр Караваєв розповів про рестарт чемпіонату і догравання сезону. – До кінця сезону на НСК “Олімпійський” буде грати “Шахтар”, а “Динамо”, очевидно, переїде на стадіон ім. В. Лобановського, для вас це має якесь значення? – Ні звичайно. …
Караваєв: Президент Динамо зробив хороший крок, тому і віддали Олімпійський Шахтарю Читати далі »
