Арбітри з Херсона отримали призначення на матчі 14-го туру у Першій лізі.

Арбітри з Херсона отримали призначення на матчі 14-го туру у Першій лізі.

28 жовтня, в Чернівцях, на стадіоні “Буковина”, відбудеться матч 14-го туру Першої ліги сезону 2023/24 між СФК «Буковина» та Футбольним Клубом «Нива» Бузова. Час початку о 12:15.

Зараз Футбольний Клуб «Нива» Бузова переживає лише свій другий сезон на професійному рівні, але вже здобув значного успіху. У сезоні 2022/23 представники Київщини в своєму дебютному сезоні здобули золоті медалі Другої ліги, що відкрило їм можливість піднятися на вищий рівень змагань. У поточному сезоні Першої ліги, «Нива» продовжує вражати своїми досягненнями, здобувши 22 очки в результаті 13-ти турів. Зараз вони посідають другу позицію в турнірній таблиці, і хоча їхнє лідерство над найближчими конкурентами не є значущим, команда відзначається стабільними виступами.

Суперником «Ниви» у цьому матчі буде команда “Буковина”, яка наразі займає п’яту сходинку турнірної таблиці. Різниця в п’ять залікових пунктів віддаляє їх від «Ниви», і цей поєдинок стає для них важливим шансом зменшити цей розрив та піднятися у таблиці.

Зустріч двох амбіційних команд обіцяє бути захопливою та емоційно насиченою. Арбітрський склад на цей матч очолить 33-річний Олег Когут з Тернополя, а його асистенти Каморніков Д.Ю. (Донецька область) та Заур Курбанов з міста Херсон.

Ще один цікавий матч відбудеться у групі Б, 28 жовтня, на стадіоні “Інгулець” у Петровому відбудеться матч 14-го туру між командами “Інгулець” і “ФСК Маріуполь”. Початок гри о 13:15.

“Інгулець” на даний момент очолює турнірну таблицю групи і є однією з команд, які наступають на шлях до УПЛ. Проте в останньому турі вони зазнали першої поразки в поточному сезоні, поступившись гістьовій команді “Лівий берег” зі значущим рахунком. Ця невдача стала серйозним випробуванням для “Інгульця”, і тепер вони спрямовані на відновлення і бажають продемонструвати, що ця поразка є винятком у їхній успішній кампанії.

З іншого боку, “ФСК Маріуполь” посідає четверту позицію у турнірній таблиці. Після впевненої перемоги над командою “Чернігів” на власному полі, вони налаштовані продовжувати підніматися в групі. Перемога у цьому матчі може допомогти їм вибороти місце в трійці кращих команд групи.

Гра обіцяє бути напруженою і інтригуючою. На цей матч призначений Денис Резніков із Кам’янського в якості головного арбітра, а його асистентами будуть Станіслав Марулін з Херсонської області та Владислав Дрикін з Рівного.

Залишити відповідь