Андрій Павелко: Запуск заводу ФФУ – важливий крок до оновлення футбольної інфраструктури

Андрій Павелко: Запуск заводу ФФУ – важливий крок до оновлення футбольної інфраструктури

евдовзі запрацює завод з виготовлення штучного покриття, який допоможе ФФУ в розвитку футбольної інфраструктури України. Про це президент ФФУ Андрій Павелко розповів, виступаючи на XX Конгресі об’єднання.

«Одним з наших перших рішень, стало будівництво першого в Україні заводу з виробництва штучного покриття для футбольних полів і спортивних майданчиків. Тим самим, зроблено важливий крок до оновлення футбольної інфраструктури», – заявив президент.

За його словами, виробничі потужності заводу складуть до 600 тисяч квадратних метрів покриття на рік. «Сучасні для будь-якої погоди майданчики із супутньою інфраструктурою дозволять гравцям отримати більше задоволення і результат від занять. В експлуатації такі поля більш витривалі, а в обслуговуванні менш витратні, ніж натуральні», – додав Андрій Павелко.

Вартість вітчизняного покриття буде нижчою за імпортну, що дозволить зменшити витрати на будівництво і реконструкцію полів і майданчиків. «Беручи до уваги той факт, що з 2017 року 10% коштів з Державного фонду регіонального розвитку будуть направлятися на спортивні об’єкти, ми плануємо прискорювати темпи приросту нашої футбольної інфраструктури. Вже зараз за участю ФФУ за останні два роки введені в експлуатацію стадіони і десятки майданчиків у різних регіонах країни», – розповів керівник ФФУ.

ffu.ua

Залишити відповідь