АНДРІЙ ГОРДЄЄВ ЩОДО БУДІВНИЦТВА СТАДІОНУ ДЛЯ СІМФЕРОПОЛЬСЬКОЇ ФК «ТАВРІЯ»

АНДРІЙ ГОРДЄЄВ ЩОДО БУДІВНИЦТВА СТАДІОНУ ДЛЯ СІМФЕРОПОЛЬСЬКОЇ ФК «ТАВРІЯ»

31 січня під час ранкового прямого ефіру на телеканалі «ВТВ+» голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв розповів про стадіон, який буде побудовано у Бериславі для сімферопольської футбольної команди «Таврія».

У 2014 році клуб припинив існування через анексію Криму Росією. У серпні 2016 року його було відроджено на материковій Україні в місті Берислав Херсонської області, а команда була заявлена в аматорський чемпіонат України.

«Оскільки за програмою футболізації в області постійно будуються нові футбольні майданчики, було вирішено зробити гарний стадіон для легендарної команди, аби вона відродила свою славу. Так, за ініціативи народного депутата України Сергія Куніцина в державному бюджеті передбачено близько 10 млн грн на будівництво стадіону у Бериславі для команди. Також за ініціативи Федерації футболу України УЄФА так само передбачила кошти на його будівництво.

На сьогоднішній день проект вже розроблено, експертиза пройдена, очікуються процедури тендерного характеру. Даним питанням займається голова Бериславської районної ради Володимир Коновалов. Ми очікуємо, що в нормальному робочому режимі цей проект незабаром запуститься», – розповів Андрій Гордєєв.

Нагадаємо, що минулого року сімферопольська футбольна команда «Таврія» відсвяткувала своє 60-річчя від дня створення.

medianova.com.ua

Залишити відповідь