7 травня 2021 року у м. Нова Каховка пройшов семінар за проєктом “Відкриті уроки футболу”

7 травня 2021 року у м. Нова Каховка пройшов семінар за проєктом “Відкриті уроки футболу”

7 травня 2021 року у м. Нова Каховка пройшов семінар для тренерів та їх асистентів за проєктом УАФ, що фінансується Європейським Союзом “Відкриті уроки футболу”.

Виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Олексій Кручер разом з регіональним координатором проєкту поділилися з присутніми досвідом проведення таких фестивалів, які вже проходили у м. Каховка, с. Чорнобаївка, смт. Нижні Сірогози, м. Гола Пристань, смт. Білозерка Херсонської області та ін. А 18 травня “Відкриті уроки футболу” пройдуть у м. Нова Каховка, на стадіоні “Енергія”.

Захід буде проходити за умов дотримання усіх карантинних обмежень, одночасно на полі, що буде розподілене на шість секторів, буде одночасно перебувати не більше 48 дітей.

Мета проєкту – засобами футболу здружити усіх дітей між собою, пропаганда здорового способу життя, збільшення кількості дітей що займаються футболом як хлопчиків так і дівчаток. А весь інвентар, що буде використовуватися під час заходу, а це футбольні м’ячі, фішки, манішки, спортивні костюми викладачам та ін. залишиться місцевим школам, що брали у ньому участь.

Залишити відповідь