31-го травня, напередодні свята Дня захисту дітей, на Чулаківському стадіоні «Вікторія», відбулися змагання з футболу серед дитячих команд вікових категорій 2005 р.н. та молодше і 2009 р.н. та молодше.

31-го травня, напередодні свята Дня захисту дітей, на Чулаківському стадіоні «Вікторія», відбулися змагання з футболу серед дитячих команд вікових категорій 2005 р.н. та молодше і 2009 р.н. та молодше.
Організували і провели змагання Голопристанська регіональна федерація футболу, відділ молоді,культури та спорту Чулаківської ОТГ, при підтримці Херсонської обласної асоціації футболу та асоціації футболу АР Крим та м.Севастополь.
 
Перед початком змагань, учасників привітали, голова Чулаківської ОТГ О.О.Мусієнко, виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу О.С.Кручер, директор асоціації футболу АР Крим та м.Севастополь А.В. Гайдаєнко, які побажали всім учасникам успіху, впевненості в своїх силах, продемонструвати найкращі зразки гри,та визначити у безкомпромісній боротьбі найсильніших.
 
У змаганнях прийняли участь 5 команд, зокрема с, Чулаківка, с.Нововолодимирівка, «Рисовод»с.Антонівка. Команди змагались у двох вікових групах:2005 р.н. та молодше і 2009 р.н. та молодше.
 
Змагання відбувались у форматі 7+1 за правилами «шкіряного м’яча».
 
Долю першого місця у молодшій групі вирішували команди с.Нововолодимирівка та «Рисовод».
 
У запеклій боротьбі більш вдалими були антонівці які отримали перемогу з рахунком 5:2.
 
У старшій віковій групі команди грали за коловою системою. Чулаківчани програючи по ходу зустрічі «Рисоводу»,зуміли зрівняти рахунок 2:2,але пропустили гол на останній хвилині.
Скадовчани з нововолодимирівцями зіграли у нічию 1:1.
 
Напружено проходив поєдинок поміж команд Чулаківки та Нововолодимирівки. Почергово вперед виходили то господарі рто гості. Та сильнішими під кінець виявились чулаківчани 5:4.
Отже перше місце у віковій групі 2009 та молодше посіла команда «Рисовод»с.Антонівка, нововолодимирівці другі.
 
У старшій групі,2005 та молодше також перемогла команда «Рисовод», чулаківчани другі, на третьому місці нововолодимирівці.
 
Команди—переможці нагородженні грамотами та кубками.
 
Кращі гравці кожної з команд нагородженні призами.
 
Вадим Климук—с.Чулаківка.
 
Риженко Владислав—с.Нововолодимирівка.
 
Овчинніков Андрій—с.Нововолодимирівка.
 
Артем Радченко—«Рисовод»
 
Микола Старіков—«Рисовод»
 
Також приз отримав Дмитро Флінта«Рисовод»,як наймолодший учасник(2014 р.н)
 
Нагородна атрибутика придбана за рахунок меценатської допомоги Арутюнян Рубіка за що йому велика подяка від учасників.
 
Також кожна команда отримала в подарунки м’ячі від Херсонської обласної асоціації футболу.
Нагородження проводили голова Чулаківської ОТГ Олександр Мусієнко та виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Олексій Кручер.
 
Учасники змагань щиро подякували чулаківчанам за гостинність та меценатам за підтримку у проведенні змагань.
 
Фото ТУТ
 

Залишити відповідь