11 жовтня у Херсонському державному університеті відбулося урочисте відкриття нового спортивного майданчика зі штучним покриттям.

11 жовтня у Херсонському державному університеті відбулося урочисте відкриття нового спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Як ми повідомляли раніше, кошти у розмірі майже 1,5 мільйони гривень були виділені Урядом України за підтримки народного депутата Олександра Співаковського для проведення заходів з нагоди святкування 100-річчя від дня заснування ХДУ.

На цей захід завітали почесні гості: голова Херсонської обласної державної адміністрації та за сумісництвом Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв, народний депутат України та перший заступник голови ХОФФ – Олександр Співаковський, міський голова Володимир Миколаєнко, начальник обласного управління з питань фізичної культури та спорту Юрій Семченко та інші представники спортивної громадськості міста та області.

Андрій Гордєєв привітав усіх з відкриттям ще одного спортивного майданчика нашого міста, а також подарував спортсменам від Херсонської обласної федерації нові футбольні м’ячі.IMG_3772

Привітання також пролунали  від міського голови Володимира Миколаєнка, і від народного депутата України Олександра Співаковського, який повідомив, що ще є кошти для оновлення спортивної зали університету. Зі словами подяки  виступили проректори Херсонського державного університету.IMG_3785

Творчі колективи ХДУ підіймали святковий настрій своїми піснями і танцями.IMG_3831 IMG_3869

Почесні гості лишили на м’ячі свої автографи, який потім передадуть до музею ХДУ.IMG_3879 IMG_3894

Олександр Співаковський разом з Андрієм Гордєєвим та Володимиром Миколаєнко зробили перший удар по воротах.IMG_3919

Після урочистої церемонії усіх запросили на товариський волейбольний матч. А почесні гості пішли з робочим візитом до огляду спортивної зали.

Залишити відповідь