У Генічеську відкрито новий футбольний майданчик
Сьогодні, 27 грудня 2019 року, на території стадіону «Будівельник» міста Генічеськ, голова Херсонської обласної асоціації футболу Андрій Гордєєв урочисто відкрив новий футбольний майданчик зі штучним покриттям. Майданчик розміром 42*22 м було збудовано в рамках програми “Футболізуємо Херсонщину” за кошти державного …
У Генічеську відкрито новий футбольний майданчик Читати далі »
