Турнір з міні-футболу в Нижніх Сірогозах
22 серпня на спортивних спорудах КЗ ДЮСШ відбувся традиційний міжрайонний турнір з футболу серед команд ветеранів. На урочистому відкритті присутніх привітали голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи, заступник голови районної ради Сергій Дашковський, селищний голова Олександр Грушко. Змагання проходили …
