У вівторок, 24 січня 2017 року, відбувся семінар з атестації футбольних клубів ПФЛ

У вівторок, 24 січня 2017 року, відбувся семінар з атестації футбольних клубів ПФЛ

У вівторок, 24 січня 2017 року в Будинку футболу відбувся семінар-навчання з питань атестації футбольних клубів України Першої та Другої ліг направо участі в змаганнях сезону 2017/2018 рр. для керівників футбольних клубів.

Відкривав семінар в.о. голови комітету з атестації футбольних клубів, генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький, який привітав присутніх і висловив надію, що всі футбольні клуби ПФЛ зможуть успішно пройти процедуру атестації і отримати атестат,який підтверджує дотримання всіх мінімальних критеріїв у процесі здобуття допуску до Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ОФК «Професіональна футбольна ліга України» сезону 2017/2018 рр.

Під час роботи семінару учасники розглянули та обговорили актуальні питання взаємодії між професіональним клубом та провідними спеціалістами підрозділів ФФУ, ознайомились з нормативними документами ФФУ, що регулюють діяльність професіональних футбольних клубів України тощо.

Багато уваги представники клубів приділили аналізу зауважень комітету ФФУ стадіонів та безпеки проведення змагань щодо підготовки інфраструктури до змагань клубів ПФЛ, також були представлені вимоги щодо проходження процедури атестації футбольних клубів першої та другої ліг у сезоні 2016/2017 рр.

Семінар з атестації футбольних клубів ПФЛ2

ffu.org.ua

Залишити відповідь