31 січня 2017 відбудеться семінар з питань атестації аматорських футбольних клубів, який дає право участі у чемпіонаті України серед команд клубів другої ліги у сезоні 2017/2018 рр.

31 січня 2017 відбудеться семінар з питань атестації аматорських футбольних клубів, який дає право участі у чемпіонаті України серед  команд клубів другої ліги у сезоні 2017/2018 рр.

Керівництву футбольного клубу

 «Таврія» Сімферополь                 

 

Доводимо до Вашого відома, що згідно плану основних заходів Федерації футболу України, а також  Регламенту з атестації футбольних клубів ПФЛ України, комітет з атестації футбольних клубів 31 січня 2017 р. проводить семінар – навчання з питань атестації аматорських футбольних клубів претендентів на атестат, який дає право участі у чемпіонаті України серед  команд клубів другої ліги у сезоні 2017/2018 рр.

На семінарі розглядатимуться питання щодо проходження футбольними клубами основної процедури атестації згідно вимог Регламенту та ознайомлення учасників з нормативними документами ФФУ.

Для участі в роботі семінару запрошується керівник клубу, який має організаційно-розпорядницькі функції та уповноважений представляти клуб в установах і організаціях згідно статутних документів Вашого клубу.

Початок роботи семінару 31 січня  2017 р. о 10-00 за адресою:

м. Київ, пров. Лабораторний, 7-а, Будинок футболу,

                                     зал засідань  (4-й поверх)

З повагою,

 адміністративний підрозділ з атестації

футбольних клубів України

Залишити відповідь