І спортивну форму, і м’ячі

І спортивну форму, і м’ячі

Початок робочого дня минулої п’ятниці для особового складу однієї з військових частин Херсонського гарнізону видався незвичайним. В цей день сюди прибув «десант» із обласної федерації футболу. До того ж, не з порожніми руками. Її голова В’ячеслав Богун та його заступник Анатолій Жосан завітали до військовослужбовців з незвичним і вкрай потрібним подарунком. Вони привезли футбольній команді вій­ськової частини комплект спортивної форми та футбольні м’ячі.

IMG_3978

– Ми знаємо, що воїни-контрактники та офіцери цієї частини дуже полюбляють грати в футбол у години дозвілля, — сказав у своєму виступі перед військовослужбовцями з цієї нагоди В’ячеслав Богун. — Тому й вирішили підтримати їх, подарувавши спортивну форму та м’ячі. До речі, м’ячі — вже вдруге. Сподіваємося побачити команду серед учасників обласного чемпіонату. Для цього у вас є все необхідне, у тому числі й чудовий стадіон.IMG_3992

–  Ви показуєте свою майстерність в блакитному небі, і мені б дуже хотілось, щоб ваша команда показувала свою майстерність і на зелених футбольних полях Херсонщини – на останок побажав голова ХОФФ.

Командир військової частини та капітан команди щиро дякували гостям за приємні й такі необхідні подарунки.

 

 

Залишити відповідь