ХОФФ обурена інцидентом, що стався у спортивному залі ДЮСШ з футболу «Кристал»

Керівництво Херсонської обласної федерації футболу обурене і стурбоване інцидентом, що стався 18 березня поточного року в спортивному залі ДЮСШ з футболу «Кристал» та набрав чималої популярності як серед херсонської громади, так і у засобах масової інформації.

Зокрема, у статті «Застолье в спортзале», що з’явилася 26 березня у незалежній газеті «Новий день», повідомляється про святкування весілля в спортивному залі під час навчально-тренувальних занять. Тоді як діти 8-10 років у холодну пору року тренувалися на вуличному майданчику.

«Невже у місті не знайшлося посеред неділі вільного кафе чи ресторану, аби відсвяткувати радісну подію?», – обурювалися батьки, які шукаючи справедливості неодноразово телефонували до ХОФФ.

Обласна федерація футболу повністю солідарна із батьківським комітетом та просить терміново розібратись із цим інцидентом та покарати винних.

– Шановні колеги! У зв’язку із ситуацією, що склалася в країні та спортивному житті, ми не маємо права будь-якими своїми вчинками ще більше розхитувати український народ та дестабілізувати ситуацію в державі та області зокрема. Тому закликаю Вас добре обдумувати всі свої вчинки та рішення. А винних та причасних до інциденту з спортивним залом ДЮСШ з футболу «Кристал» прошу покарати, оскільки ми починаємо жити у новій країні, де безкарність не може існувати. З повагою, голова ХОФФ В’ячеслав Богун.

Залишити відповідь