Гірник-Спорт крупно обіграв Кристал

Гірник-Спорт крупно обіграв Кристал

У Горішніх Плавнях зустрічалися міцний середняк з явним аутсайдером нинішнього чемпіонату. Обидва суперники підійшли до гри з затяжними безвиграшну серіями. Гірник-Спорт не знає смаку перемоги вже шість ігор поспіль: дві нічиї і чотири поразки, а Кристал з 31 жовтня не перемагає в Першій лізі протягом рекордних для клубу 13 матчів: три нічиї та 10 поразок.

Почав гру активніше Кристал, виконав кілька кутових. Гірник-Спорт перехопив ініціативу ближче до 20 хвилині і був ближче до забитого голу. Свої шанси мав Твердохліб, Литовченко і Лукас. В одному з епізодів Логінов виніс м’яч з порожніх воріт Кристала.

У другому таймі початок був знову за Кристалом. Після проходу по правому флангу небезпечно прострілював Ходаковський, Вєлєв в останній момент зумів винести м’яч. І після цього господарі взялися за справу, зумівши забити двічі протягом двох хвилин.

Спочатку відзначився точним ударом головою Тимошенко після навісу з кутового Романова – 1:0. А ще через пару хвилин Твердохліб забив ударом головою після навісу з лівого прапора. 2:0.

А через десять хвилин рахунок став розгромним. Кравченко заробив штрафний у лівої бокової лінії поля неподалік від кутового прапорця. Романов навісив і Лукас ударом головою зрізає м’яч точно в дальній кут. 3:0.

Господарі спокійно доїли матч до переможного і здобули першу перемогу після непростого періоду в історії клубу.

Man of the Match: Єгор Твердохліб (ГорнякСпорт)

Відмінний матч провів Сергій Романов, схоже, повертається до життя талановитий півзахисник. Але підтримаємо молодого гравця «гірників». Другий м’яч навесні нападника, який ще рік тому грав в аматорах. Та й в цілому провів дуже активний матч, міг забивати ще в першому таймі.


Горняк-Спорт (Горішні Плавні) – Кристал (Херсон) – 3:0

Голи: Тимошенко, 63, Твердохліб, 64, Лукас, 73.

Горняк-Спорт (стартовий склад): Жмурко, Вєлєв, Чуєв, Тимошенко, Кравченко, Твердохліб, Литовченко, Краєв, Романов, Чередниченко, Лукас. Запасні: Климов, Дмитрук, Якубов, Павлиш, Ігнатьєв, Чепелюк, Насібулін, Осипенко, Сьомка, Богомаз, Черниш, Вісенте. Головний тренер: Ігор Жабченко

Кристал (стартовий склад): Клищук, Логінов, Максименко, Сорокін, Лаптєв, Дмитренко, Ходаковський, Кателін, Плечий, Тітієвський. Запасні: К Солдатенко, Сениця, Крутін, Гогітідзе, Вакуленко, Головкін, Клюєв, Тарасенко, Біденко. Головний тренер: Вадим Євтушенко

16:00. Горішні Плавні. Стадіон «Юність»

Арбітр: Артем Михайлюк (Київ)

sportarena.com

Залишити відповідь