Андрій Павелко – новообраний Глава українського футболу

У Києві, у Будинку футболу, 6 березня, пройшов ХVІІ позачерговий Конгрес Федерації футболу України. Головне питання порядку денного – вибори нового президента федерації.

У грудні минулого року 17 регіональних федерацій і 16 інших колективних членів футбольної федерації висловили недовіру Главі ФФУ Анатолію Конькову і зажадали позачергових виборів президента організації. За посаду глави ФФУ боролися троє чиновників: Віце-президент федерації, народний депутат Андрій Павелко, голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації, власник «Дніпра» Ігор Коломойський та голова Львівської обласної федерації футболу Ярослав Грисьо.  Анатолій Коньков відмовився виставляти свою кандидатуру на цих виборах.

STB_7084

У результаті таємного голосування, на яке погодилися всі троє основних претендентів на посаду, новим президентом ФФУ було обрано 39-річного Андрія Павелка, за якого віддали свої голоси 122 делегати Конгресу. Ігор Коломойський одержав 8 голосів, а Ярослав Грисьо – 7.

STA_7083

Таким чином, Андрій Павелко став п’ятим президентом Федерації футболу України після Віктора Баннікова, Валерія Пустовойтенка, Григорія Суркіса  та Анатолія Конькова.

Новообраний глава української федерації футболу з 2001 року є головою Дніпропетровської обласної федерації футболу, а з 2003 року – членом Виконкому ФФУ.  Крім того, А.Павелко обіймає посаду глави бюджетного комітету Верховної Ради нинішнього скликання.

IMG_7078

Також учасники позачергового Конгресу затвердили новий керівний склад федерації. Так, першими віце-президентами Федерації футболу України вибрані Олександр Бандурко та Вадим Костюченковіце-президентами ФФУ (їхнє число було збільшено із 3 до 7) стали Сергій Куніцин, Олег Шкреба, Віктор Межейко, Ігор Кочетов, Володимир Лашкул, Михайло Ланьо й Василь Орлецький. Крім цього, делегати Конгресу затвердили новий склад Виконкому ФФУ.

На Конгресі брала участь і делегація від Херсонщині. Її очолював голова Херсонської обласної федерації футболу В’ячеслав Богун та його заступники – Віктор Бербенцев та Анатолій Жосан.

IMG_7064

Як повідомив В’ячеслав Богун, херсонська делегація одноголосно підтримала кандидатуру Андрія Павелка, оскільки його передвиборна програма була чіткою, прозорою та реалістичною.

«У ній заплановано багато для розвитку регіональних федерації. Для Херсонщини це не лише повна комп’ютеризація, але і побудова нового стадіону з штучним покриттям, будівництво якого має розпочатися вже цього року. Названі і конкретні суми для підтримки дитячого та аматорського футболу. Тож сподіваємося, що все сказане новообраним Президентом ФФУ буде реалізовано вже найближчим часом», – розповів в інтерв’ю голова ХОФФ.

Олександр Крупіца

Залишити відповідь