15 жовтня 2017 року пройшли заключні ігри чемпіонату Голопристанського району з футболу.

15 жовтня 2017 року пройшли заключні ігри чемпіонату Голопристанського району з футболу.

Центральні ігри відбулись в с.Чулаківці і с.Новомиколаївці, у яких і визначились чемпіон та призери чемпіонату Голопристанського району серед дорослих та юнаків.

В селі Новомиколаївка зустрілись ФК “Новомиколаївка” і ФК “Гопри”. Гра видалась видовищною і багатою на голи, що сподобалось вболівальникам, які прийшли на стадіон підтримати своїх футболістів. Першими рахунок відкрили голопристанські гравці, але невдовзі Новомиколаївці не тількі зрівняли, а й вийшли вперед з рахунком 3-1. До перерви голопристанці зуміли скоротити розрив 3-2. Після перерви гравці Новомиколаївки знову спромоглися збільшити різницю – 4-2. Футболісти ФК “Гопри” зуміли не тільки скоротити, а й зрівняти рахунок – 4:4 – остаточний рахунок.

В селі Чулаківка зустрілись ФК “Чулаківка” і ФК “Бехтери”. Першими рахунок відкрили гравці ФК “Бехтери”, які спромоглись до перерви заробити червону картку і залишитись вдесятером. До кінця зустрічі гравці ФК “Чулаківка” мали повну територіальну перевагу і спромоглися зрівняти рахунок в додатковий час. Остаточний рахунок 1-1.

Отже, чемпіоном Голопристанського району з футболу стала команда ФК “Чулаківка”, на другому ФК “Гопри”, треті – ФК “Новомиколаївка”.

В юнацькій першості перше місце також юнаки ФК “Чулаківка”, другі – ФК “Бехтери” і треті – ФК “Гопри”.

Голова ГФФ Бурковський О.Г.

gopri-sport.ucoz.ua

Залишити відповідь