Зимові збори арбітрів: день шостий

Зимові збори арбітрів: день шостий

В передостанній день турецького збору арбітри та асистенти, серед яких четверо херсонців: арбітр – Пасхал І.Ю., асистенти – Володін В.В., Чертоляс М.В., Курбанов З.А., складали тест з фізичної підготовки  на максимальну витривалість “Йо-йо”. Після цього повернулися до роботи в аудиторіях, де в них продовжилися лекції та занятія в групах.

Темою дня для арбітрів під час шостого дня зборів були сучасні вимоги ФІФА, УЄФА та ФФУ щодо ситуацій пов’язаних з неправомірними діями руками. Асистенти ж продовжували працювати над визначенням офсайду, зокрема в цей день зосередилися на роботі під час стандартних положень.

Дві групи українських арбітрів також отримали призначення на товариські матчі. Так на матчі Білорусь U-19 – «Ширак» (Вірменія) працювала група арбітрів у складі Олександра Іванова, Олександра Омельченка, Володимира Журибіда та Семена Шлончака. На інший матча «Ширака», який відбувся в цей же день проти «Алтин Асира» було призначено Олександра Дерда, Анатолія Абдулу, Володимира Жарого та Ярослава Трехліба.

ffu.org.ua

арбитры1 арбитры 3 арбитры 4

Залишити відповідь