Збори арбітрів: досліджуючи симуляції та офсайди

Збори арбітрів: досліджуючи симуляції та офсайди

Турецькі збори арбітрів, серед яких четверо херсонців: арбітр – Пасхал І.Ю., асистенти – Володін В.В., Чертоляс М.В., Курбанов З.А., вийшли на фінішну пряму. Під час п’ятого дня арбітри розбирали ситуації, пов’язані з симуляцією та протестами на футбольному полі, а також різноманітні епізоди пов’язані з затримками та блокуваннями суперників.

Асистенти арбітра продовжували працювати над визначенням офсайду як на теоретичних, так і на практичних заняттях. Особливу увагу приділяли вибору позиції асистента, працювали в групах.

Також відразу 4 групи арбітрів працювали на товариських матчах:  так, арбітрами на матчі «Черкаський Дніпро» – «Сталь» були Денис Шурман, Віктор Копієвський, Олександр Павлінов та Віталій Сухін. На матчі Білорусь U-17 – Віборг працювали Катерина Монзуль, Анастасія Романюк, Марина Стрілецька та Олександра Ардашева. Матч «Астана»(Казахстан) – Олімпія (Словенія) розсудили Юрій Можаровський, Анатолій Жабченко, Володимир Володін та Володимир Висоцький. Арбітрами матчу «Динамо» (Грузія) – Алмалик (Узбекістан) були Ярослав Козик, Віталій Романов, Леонід Ярмолинський та Андрій Єрємеєєв.

ffu.org.ua

 

Залишити відповідь