Збори арбітрів: досліджуючи порушення правил та агресивну поведінку гравців

Збори арбітрів: досліджуючи порушення правил та агресивну поведінку гравців

Українські арбітри продовжують підготовку до весняної частини сезону 2016/2017, серед яких четверо херсонців: арбітр – Пасхал І.Ю., асистенти – Володін В.В., Чертоляс М.В., Курбанов З.А.

На четвертий день зборів у турецькому Белеку арбітри продовжили приділяти увагу командній роботі під час матчів. На початку дня спільну лекцію для офіційних осіб матчу прочитав інструктор ФІФА Джованні Стеванато. Після цього арбітри працювали під керівництвом Куратора системи арбітражу в професіональному футболі України П’єрлуїджі Колліни, а з асистентами займався Джованні Стеванато.

Темою дня для арбітрів було сучасне трактування та вимоги ФІФА, УЄФА та ФФУ щодо ситуацій, пов’язаних з серйозними порушеннями правил гри та агресивною поведінкою, а також прийняття важливих рішень у штрафному майданчику. Асистенти ж отримували практичні поради для своєї роботи, досліджуючи відскок та рикошет, боротьбу за м’яч, положення поза грою, а також боротьбу з суперником за м’яч. В своїх лекціях викладачі демонстрували відео-кліпи, які виносились на обговорення в рамках поточних занять.

Три бригади українських арбітрів мали призначення на товариські матчі, зокрема Іван Бондар, Дмитро Кутаков, Денис Шудрик та Максим Чертоляс працювали на матчі «Нефтчі» (Азербайджан) – «Шахтар U-21», ПФК «Металург» (Узбекістан) – «Геліос» судили Олександр Головков, Олександр Іванов, Андрій Шамека та Анатолій Дудчик. В третьому матчі, в якому зустрілися «Шахтар» (Білорусь) – «Зоря», арбітрами були Ігор Пасхал, Костянтин Труханов, Микола Левко та Олександр Корнійко.

ffu.org.ua

арбитры 4арбитры 3арбитры 2

 

Залишити відповідь