Збірна Херсонської області з футзалу серед дівчат – чемпіон України!

З 26 по 28 лютого в Гребінці Полтавської області відбулися фінальні змагання Чемпіонату України з футзалу серед дівчат 2002/2003 рр.н.

Разом з командами з Гребінки та Гадяча Полтавської області, Світловодська, що на Кіровоградщині, Ірпені Київської області, Лебедина Черкаської області та Первомайська, що на Харківщині, у змаганнях взяла участь збірна команда Херсонської області, створена на базі ДЮСШ “Таврія” (Нова Каховка) та “Колос” (Каховський район).

 Перемогу отримала команда , яка найкраще пройшла весь шлях змагань. Це – збірна Херсонської області. Наші дівчата перемогли всіх своїх суперниць із загальним співвідношенням забитих та пропущених м’ячів 19:4.     Друге місце зайняла місцева команда «Надія-ДЮСШ» (м. Гребінка), на третьому місці фінішувала «Ніка» (с. Лебедин).

Чемпіонками стали: Регіна Волкова, Людмила Куніна, Єлізавета Лопушанська, Валерія Соломіна, Валерія Ткаченко, Аліна Туровник, Юлія Чикан, Анастасія Шульженко, Ілона Коваленко, Олександра Щербань, Тетяна Гаран, Яна Калініченко. Тренери команди А. Г. Ківнюк, О. А. Гурнаков та А. В. Туровник.

Кращим нападником змагань організатори визнали Регіну Волкову, а кращим гравцем в команді херсонок – Юлію Калініченко.1 2

genicheskrff.at.ua

Залишити відповідь