Збірна Херсона здобула перемогу в VІІІ літніх юнацьких спортивних іграх Херсонщини

Збірна Херсона здобула перемогу в VІІІ літніх юнацьких спортивних іграх Херсонщини

12 – 13 березня 2015 року відбулися фінальні змагання з футзалу другого етапу VІІІ літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини – 2015 серед збірних команд юнаків 1997/1999 років народження міст (обласного значення) та районів. Проходили змагання в м.Бериславі, в спорткомплексі «Юність» Бериславського районного КДЮСШ ім. В.К.Сергєєва.

Участь у них взяли 6 футзальних збірних, які шляхом жеребкування були розділені на 2 групи по 3 команди, в яких і зіграли між собою за коловою системою в одне коло.

11

Команди, що зайняли однакові місця в групах в стикових матчах розіграли між собою по системі всі командні місця.

За результатами змагань переможцями VІІІ літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини – 2015 серед збірних команд юнаків 1997/1999 років народження міст і районів стала збірна міста Херсон (тренер Сергій Каштальян).

До збірної увійщли: Владислав Жавко (капітан команди), Дмитро Грабовенко, Віктор Дирів, Данило Опарін, Владислав Кушнір, Олександр Гайдаєнко Олександр Попов, Дмитро Грачов, Павло Мотрюк, Андрій Спринь, Павло Волков та Віталій Поплевичев.

12

Віце-чемпіонами стала збірна Бериславського району (тренери Віктор Бондаренко та Юрій Сорочинський).

А збірна команда міста Каховка (тренер Віталій Лілик) зайняла III почесне місце.

Переможцям і призерам були вручені пам’ятні призи (кубки), медалі та дипломи управління молоді та спорту обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, на I етапі, в зональних змаганнях, взяли участь 14 збірних команди міст та районів області, що на 8 менше, ніж торік.

Залишити відповідь