Завершився ІІІ етап Чемпіонату Херсонської області з футзалу серед команд юнаків 2001/2002 років народження

Завершився ІІІ етап Чемпіонату Херсонської області з футзалу серед команд юнаків 2001/2002 років народження

20 – 21 лютого 2015 року в місті Бериславі у спорткомплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбулися фінальні змагання ІІІ етапу чемпіонату Херсонської області з футзалу сезону 2014/2015 років серед команд юнаків 2001/2002 років народження.

На захід завітали – керівник апарату Бериславської райдержадміністрації Тетяна Юшко; директор Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва, голова бюджетної комісії районної ради Юрій Сорочинський; виконавчий директор Ліги, голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України В’ячеслав Роль. Вони привітали команд-учасниць та побажали перемог у спорті та житті.

Також під час урочистого відкриття учасники, гості та глядачі вшанували хвилиною мовчання пам’ять Герої Небесної сотні, загиблої рік назад.

Уся футзальна рать

У І груповому раунді фінальних змагань команди були розділені на дві підгрупи по 4 команди у кожній, у яких вони змагалися за коловою системою у одне коло. При чому команди з однієї півфінальної групи ІІ етапу змагалися у одній підгрупі і між собою не грали – їм зараховувалися результати матчів між собою  на ІІ етапі.

У ІІ нокаут-раунді по дві кращі команди з кожної підгрупи розіграли між собою за системою «плей-офф» призові місця, а команди, що посіли у підгрупах треті і четверті місця аналогічно мали розіграти між собою V – VІІІ місця.

Небезпечний удар

Змагання пройшли організовано, емоційно, без ексцесів і тяжких травм, але з великою кількістю технічного і тактичного браку. А другий ігровий день показав ще і всі проблеми з фізичною підготовкою практично у всіх командах. Так що хлопцям ще рости й рости, але вони ще такі юні, що час для виправлення помилок у них є. До того ж, молоді спортсмени фахівцям і глядачам періодично демонстрували, що потенціал у них величезно-невичерпний і тому його треба прибавляти: щодня, щогодини, щохвилини.

На підставі технічних результатів фінальних змагань ІІІ етапу чемпіонату області з футзалу чемпіоном області та володарями золотих медалей стала команда «Кристал – 2001» м. Херсон (СДЮСШОР з футболу «Кристал», директор Анатолій Жосан).

Чемпіонство вибороли вихованці тренерів Ігоря Пасхала та Олександра Сепельняка – футзалісти Володимир Маєвський (капітан команди), Володимир Власенко, Лука Карпенко, Микита Лагута, Данило Мануха, Віктор Лашко, Ілля Булда, Олександр Калайда, Данієль Хриненко, Дмитро Грабко, Олег Мельничук.

Кристал - чемпіон

На ІІ місці команда тренера Олександра Бурковського «Гопри» м. Гола Пристань, на ІІІ – підопічні Віктора Бондаренка, команда «Освіта» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ  ім. В.К.Сергеєва, директор Юрій Сорочинський).

Ознайомитись з турнірними таблицями

Команда-переможниця та команди-призерки були нагороджені пам’ятними призами (кубками) та дипломами, а гравці цих команд – медалями та дипломами управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Змагання відбулися за організаційної підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації (начальник управління Юрій Семченко), обласної федерації футболу (голова федерації В’ячеслав Богун), Бериславської районної КДЮСШ ім. Сергеєва (директор Юрій Сорочинський).

Нагадаємо, на І етапі – відбіркових групових змаганнях, узяли участь 38 команд з 26 позашкільних навчальних закладів спортивного профілю (ДЮСШ), які змагалися 13 – 14 грудня 2014 року у 7 територіальних відбіркових групах.

На ІІ етапі – у півфінальних групових змаганнях узяли участь 16 команд з 14 ДЮСШ, які змагалися 17 – 18 січня 2015 року у 4 півфінальних групах.

По дві кращі команди з кожної півфінальної групи склали фінальну вісімку найкращих команд області цього віку, а саме:

  • «Освіта» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва);
  • «Старт» Великолепетиський район (Великолепетиська ДЮСШ);
  • «Кристал – 2001» м. Херсон (СДЮСШОР з футболу «Кристал»);
  • «Гопри» м. Гола Пристань (ФК «Гопри» м. Гола Пристань);
  • «Азовець» Генічеський район (Генічеська районна ДЮСШ);
  • «Освіта-2002» м. Херсон (КДЮСШ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації);
  • «Освіта-2001» м. Херсон (КДЮСШ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації);
  • «Піонер» Нововоронцовський район (Нововоронцовська ДЮСШ).

Залишити відповідь