Завершилися групові етапи розіграшу кубку « Відкриття сезону» Білозерської футбольної ліги

Завершилися групові етапи розіграшу  кубку « Відкриття сезону» Білозерської футбольної ліги

Завершилися групові етапи розіграшу кубку « Відкриття сезону» та визначені усі фіналісти відповідних за значенням кубків.

Уся увага шанувальників футболу на цьому тижні була прикута до групи «D» де в заочній дуелі «Цареводар» та «Гроно» вирішували, хто ж здобуде завітну путівку до великого фіналу. Правдинці вдома здолали благодатнівський «Старт» – 8:0, а дніпровці каменя на камені не залишили над «Інгульцем», перемігши з розгромним рахунком – 14:1. Отож, за рівної кількості набраних очок переможцем групи стає «Гроно». В групі «А» білозерська «Іскра» на чужому полі несподівано зазнала поразки – 4:1 від вікових гравців «Комети» , пропустивши їх до фіналу «Малого кубку». Цікавий матч за другу сходинку був в Токарівці , де місцеве « Дніпро »розійшлось бойовою нічиєю – 2:2 з «Атлантикою», тим самим дозволивши широчанам стати другими у своїй групі. Другу позицію у групі «С» впевнено здобув микільський«Темп», котрий вдома чотири рази розписався у воротах олександрівського «Динамо».

Отже, доля фіналів кубків «Відкриття сезону» склалася наступним чином:

«Великий кубок», розіграють: «Бригантина » – «Динамо Д» vs«Дніпро В» – «Гроно»

«Малий кубок» : «Комета» – «Атлантика» vs « Темп» – «Цареводар»

«Віце-кубок»: «Іскра» – «Дніпро Т» vs«Динамо О» – «Старт»

Фінальні матчі «Віце- кубка» та «Великого кубка» пройдуть 25 квітня в Білозерці, початок матчів – о 10.00. Фінал “Малого кубка” цього ж дня волею сліпого жеребу , відбудеться у Правдиному – о 10.00.

Андрій ПИЛИПЧЕНКО, секретар БФЛ

Залишити відповідь