Запрошуємо на наймасштабніший дитячий футбольний турнір

Запрошуємо на наймасштабніший дитячий футбольний турнір

Із 11 вересня в Україні розпочинається серія ігор з футболу «Кубок єднання-2021» серед команд із віком учасників 10–11 років. Це наймасштабніший футбольний дитячий турнір у країні, ініційований та організований благодійним Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом», приурочений до 10-ліття організації. Партнерами турніру виступили ГО «Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу» та БФ «Розвиток футболу України».

За словами організаторів, головною метою найбільш масового спортивного дійства є об’єднання людей навколо футболу, привернення уваги до проблем спорту, популяризація футболу серед дітей та молоді, залучення до здорового й активного способу життя.

Змагання пройдуть у два етапи. У першому відбірковому турі візьмуть участь майже 400 команд. Ігри відбудуться на футбольних майданчиках 22 обласних центрів і міст України. Проведення фінальних матчів турніру заплановане на 26 вересня на луцькому стадіоні «Авангард», де й нагородять переможців та відзначать учасників.

У місті Херсон змагання пройдуть 12 та 19 вересня, на базі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (проспект 200-річчя Херсона, 19). Початок матчів – 12 та 19 вересня о 09:00

Запрошуються усі бажаючі команди області.

Контактний телефон: Нойок Віктор Іванович – 095-426-32-82.

Організатори передбачили великий призовий фонд для всіх команд і найкращих гравців. Як повідомили в оргкомітеті турніру, це будуть кубки, м’ячі, комплекти для тренувань і комплекти спортивної форми для команди. Особливий приз отримає переможець турніру — семиденний навчально-тренувальний збір команди в Буковелі.

Учасники змагань запрошують усіх долучитися до цього грандіозного спортивного дійства, прийти на стадіони, щоб підтримати свої команди та майбутню гордість українського спорту. Вхід безкоштовний.

sport.ua

Залишити відповідь