Юрій МАКСИМОВ дав характеристику зимовим новачкам команди

Юрій МАКСИМОВ дав характеристику зимовим новачкам команди

Головний тренер «Ворскли» дав характеристику зимовим новачкам команди і розповів, які завдання стоятимуть перед командою у другій частині сезону.

Про цілі на сезон: «Завжди якісь цілі ставиш. Сенс тоді тренуватися, якщо ти нічого не хочеш досягти. У чемпіонаті є перше місце, друге, третє. За них треба боротися. Гаразд, за перше-друге місце важко, але за третє і четверте, яке щось дає, потрібно постаратися».

Про комплектацію: «Важко знайти якісних футболістів безкоштовно. Намагаємося по своїх зв’язках знайти кого-небудь. Зрозуміло, що завжди футболіст піде, де краще. Намагаємося на наші умови підбирати тих гравців, які принесуть користь. Мені приємно, що Луїзао повернувся, а не пішов в інший клуб. Він тут уже був в оренді, хоче довести. Він був у «Порту», ​​не грав і захотів повернутися. По Тіллю я переглядав ігри і мені сподобалося, що він намагається грати гостро, не затримує атаки. Може, відсотків 30-40 передач доходять до нападників, але вони всі гострі.

Те ж саме і Цітаішвілі. Гога теж допоможе, думаю. Звичайно, у нього свої сильні і слабкі сторони. У відборі він не грає, а в атаці, думаю, допоможе. Він креативний футболіст, приймає нестандартні рішення в штрафному майданчику. Я йому подзвонив, сказав: «Я на тебе розраховую, допоможеш». Кажу: «Ти хлопець нормальний, з Грузії. Якщо в футбол не будеш грати, то хоча б вино будеш привозити». Це жарт, звичайно. Але Канкава, коли був, завжди привозив. З грузинами все налагоджено», – сказав Максимов в інтерв’ю Футбольному формату.

Після першого кола «Ворскла» займає 5-е місце в турнірній таблиці, відстаючи на три очки від третьої позиції.

sport.ua

Залишити відповідь