Євген Матковський – “Кристалу бути!”

Євген Матковський – “Кристалу бути!”

Депутати Херсонської міської почали розгляд Статуту КП Муніципальний футбольний клуб «Кристал Херсон» на засіданнях депутатських комісій. Створення нової структури з новою формою власності стало наслідком відмови нинішніх очільників «Кристалу» забезпечити участь команди у чемпіонаті. Міська влада рішуче налаштована створити клуб із прозорішою системою фінансування і повним контролем депутатів над діяльністю клубу.

“Вже не один місяць вболівальники херсонського “Кристалу” перебували в інформаційному вакуумі стосовно життя та долі клубу. Нещодавно з деяких публікацій ЗМІ була озвучена інформація, що клуб припиняє своє існування. Міський голова Володимир Миколаєнко поспілкувавшись з керівництвом клубу отримав підвердження цієї інформації. Було прийнято рішення провести зустріч з вболівальниками та ультрас клубу, та вирішити що робити далі. Обговоривши всі ЗА та ПРОТИ було одностайно вирішено створювати Муніципальний Футбольний клуб “Кристал Херсон”, – зазначив на своїй сторінці у facebook депутат міської ради Євген Матковський.

“Сьогодні ми нарешті наблизились до цієї мети, сьогодні було підписано доручення про включення до порядку денного цієї сесії питання щодо створення та затвердження статуту КП МФК “Кристал Херсон”. Вже отримано майже одноголосну підтримку двох комісій. Тепер ми можемо чітко та прозоро керувати діяльністю фінансування та розпорядженням коштами муніципального клубу, фан-рух отримує право делегувати свого представника в заступники керівника підприємства і т.д.  Знаю, що буде нелегко відродити клуб, але водночас розумію що це на сьогодні єдиний правильний шлях. Кристалу бути!”, – написав Матковський.

most.ks.ua

Залишити відповідь