XXVI Конференція ПФЛ. Рішення наступного сезону

XXVI Конференція ПФЛ. Рішення наступного сезону

Повернення до історії

Конференція ПФЛ підтримала прохання ФК «Тепловик-Прикарпаття» і тепер команда з Івано-Франківська виступатиме у другій лізі під історичною назвою «Прикарпаття».

Позиція Конференції

Незважаючи на те, що «Верес» прийнято до складу учасників УПЛ, все ж ПФЛ клуб не залишив. Під час голосування делегати Конференції проголосували за виключення зі свого складу «Маріуполя», але не «Вереса». Кардинальних наслідків подібне рішення мати не може, оскільки рівняни вже отримали право на участь в УПЛ в наступному сезоні. Тим не менше, таким чином клуби ПФЛ висловили своє ставлення до ситуації, коли бронзовий призер Першої ліги отримав підвищення у класі, незважаючи на наявність спортивного принципу.


XXVI Конференція ПФЛ. Склад команд в лігах


Кубок України – у ФФУ

Кубок України повністю переходить під егіду Федерації футболу вже з сезону 2017/18. Що особливо приємно, встановлюються грошові премії за участь від 30 тисяч грн. на першому етапі (орієнтовно) до півмільйона в фіналі.

 

Переможці сезону

Серед інших питань, відзначимо переможця конкурсу «Чесна гра» у першій лізі команду «Десна» Чернігів, а у другій – «Кремінь» Кременчук. Про всіх інших лауреатів офіційний сайт ПФЛ уже повідомляв. Визначилися і найкращі прес-служби та лауреати конкурсу на найкращу матчеву програмку.

«Кремінь» поки без стадіону

ФК «Кремінь», який за результатами сезону гратиме у першій лізі, поки не вирішив питання з власним стадіоном. Нагадаємо на «Кремінь Арені» штучне покриття, яке не має відповідного сертифікату для внесення його до реєстру стадіонів першої ліги. Рішення щодо допуску арени буде ухвалено за результатами оцінки спеціалізованої комісії ФФУ.

Нова формула

Згідно з рішенням Виконкому ФФУ між УПЛ та першою лігою запроваджено матчі плей-офф. Так, «срібний» та «бронзовий» призери першої ліги зіграють у перехідних матчах із командами ПЛ, які посіли 11-те та 10-те місця в турнірній таблиці змагань.

Зміни до Регламенту

Делегати Конференції проголосували за внесення змін до Регламенту у частині кількості замін. З наступного сезону кожен тренер матиме можливість провести одразу п’ять замін. Це стало можливим після внесення змін та доповнень до Правил гри 2017/18, що були затверджені рішенням IFAB у березні 2017 року. Згідно з Правилом 3 варіювати кількістю замін тепер мають можливість національні асоціації – за виключенням вищого дивізіону, у інших змаганнях серед професіоналів дозволяється проводити максимум п’ять замін.

Рішення Виконкому ФФУ

Усі рішення, ухвалені на Конференції ПФЛ, обов’язково повинен затвердити найвищий виконавчий орган – Виконком ФФУ. Учасники засідання мають ухвалити відповідне рішення до 15 липня, базової дати старту нових змагань. У його компетенції внесення змін та доповнень до рішень Конференції ПФЛ у частині делегованих прав.

Підсумковий відеоролик

pfl.ua

Залишити відповідь