Визначилися переможці фіналу чемпіонату області з футболу «Кубок Героїв Української нації»

Визначилися переможці фіналу чемпіонату області з футболу «Кубок Героїв Української нації»

28 липня у смт Білозерка на стадіоні «Харчовик» відбувся фінал ІІІ етапу чемпіонату області з футболу серед команд за місцем проживання «Кубок Героїв Української нації».

У змаганнях двох вікових категорій взяли участь 18 команд із Білозерського, Бериславського, Горностаївського, Каховського, Нижньосірогозького, Нововоронцовського, Скадовського та Цюрупинського районів і міст Херсона, Каховки, Нової Каховки і Голої Пристані.

IMG_7961

Дворові футбольні команди – переможці ІІ етапу районних і міських змагань боролись за перемогу відважно та наполегливо, тому Кубок дістався кращим.

За підсумками турніру у молодшій віковій категорії (13-14 років) призові місця зайняли:

I місце – команда Білозерського району
II місце – команда ЗОШ №47 м.Херсон
III місце – команда «Колос» Нововоронцовського району.

IMG_7968

У старшній віковій категорії (15-16 років):

I місце – команда «Моноліт» м.Херсон
II місце – команда «Ніка» м. Цюрупинськ
III місце – команда «Інтер» м. Скадовськ.

Нагадаємо, чемпіонат Херсонської області з футболу серед команд за місцем проживання «Кубок Героїв Української нації» проводився у три етапи з 20 квітня по 25 липня 2015 року з метою залучення дітей та підлітків до занять футболом за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення, популяризації футболу, пропаганди здорового способу життя.

IMG_7993
Перший етап визначав переможців дворових команд двох вікових груп: 13-14 років та 15-16 років на рівні районів області серед сіл, селищ і міст районного значення, другий етап – на рівні районів і міст обласного значення області серед команд – переможниць. Всього у змаганнях взяли участь близько 700 дворових команд команд області.

Фотозвіт Чемпіонату

Залишити відповідь