Вихованці КДЮСШ «Освіта» стали переможцями футбольного турніру у Миколаєві до Дня Конституції

Вихованці КДЮСШ «Освіта» стали переможцями футбольного турніру у Миколаєві до Дня Конституції

У Миколаєві відбувся футбольний турнір до Дня Конституції України, в якому змагалися юні футболісти 2008 та 2009 року народження.

У змаганнях брали участь  команди з Одеси, Херсона, Миколаєва, Маріуполя, Кобеляк і Березанки.

Організатором турніру виступила СДЮСШОР «Торпедо» за співорганізації  СК «Зоря».

«Ми з радістю погодилися на запрошення наших Миколаївських сусідів взяти участь у турнірі до Дня Конституції України, – прокоментував гру  головний тренер футбольної команди КДЮСШ «Освіта» Олександр Любинський. – І дуже раді тому, що наші хлопці закрили свій сезон навчального 2018 року яскравою перемогою. Будь-яка наша спортивна боротьба завжди дружня і, насамперед,  спрямована на мотивацію молодого покоління до найкращих перемог у майбутніх професійниї турнірах».

Результатом спортивної боротьби юних футболістів КДЮСШ «Освіта» у фіналі стали 4 забиті голи й перше місце серед дітей 2008 року народження у турнірі, приуроченому Дню Конституції України.

«У фінал турніру в Миколаєві вийшли дві команди з Херсонщини: вихованці клубу «Стелс Херсон» та КДЮСШ «Освіта», останні з яких отримали перемогу й посіли перше місце у турнірі.  Кожна з команд, в свою чергу, отримали перемоги в своїй підгрупі, – розказав начальник управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Кан. – На Херсонщині значна увага приділяється футболу та, особливо, юним спортсменам. І це знову доведено і футболістами, і тренером на турнірі в Миколаєві.  У районах нашої області також проводяться регіональні турніри та продовжуються спортивні змагання та підготовчі тренування в різних клубах та школах. Так, влітку буде час для перепочинку та відпусток тренерів, але вже з середини серпня практично всі футбольні школи знову запрацюють в повну силу для підготовки до нового сезону 2018-2019 навчального року. І вже до цього часу будуть добудовані ще 4 нових футбольних поля: одне – у Херсоні (мікрорайон Таврійський), а також поля у Чулаківці Голопристанського району, селі Милове Бериславського району та в Приморському Скадовського району».

khoda.gov.ua

Залишити відповідь