Всеукраїнські зональні змагання з футболу “Шкіряний м’яч” у віковій групі U-11

Всеукраїнські зональні змагання з футболу “Шкіряний м’яч” у віковій групі U-11

З 18 по 19 травня 2017 року в м.Бердянськ, Запорізької області, на стадіоні “Енергія” відбулись Всеукраїнські зональні змагання з футболу “Шкіряний м’яч” серед команд юнаків U-11.

У Всеукраїнських зональних змаганнях вибороли право грати 23 команди – переможці обласних змагань. Команди, для подальшої боротьби, були розподілені на сім груп.

До шостої групи, яка грала в м.Бердянськ потрапили команди Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей. Херсонську область представляла футбольна команда м.Гола Пристань ЗОШ №1 ,директор Діденко В.Л.

За розкладом турніру, першими були змагання з елементів техніки (жонглювання) по три гравці від кожної команди. Перемогу здобула команда міста Бердянська.

Потім була гра між командами м. Бердянська і м. Гола Пристань.

Гра розпочалася з атак Голопристанської команди, які заволоділи ініціативою і почали створювати гольові моменти, але шкіряний м’яч не йшов у ворота. Наприкінці тайму, вихід сам на сам, не реалізував нападник голопристанської команди, поціливши в штангу. Перший тайм закінчився з рахунком 0-0.

У другому таймі футболісти ЗОШ №1 додали в темпі і в цілому домінували на футбольному полі. Одна з атак завершилась порушенням правил. Чудово виконаний штрафний удар гравець команди суперниці відбив рукою, за що був призначений пенальті, який і був реалізований. 1-0 повели в рахунку голопристанські гравці. Після цього був вихід сам на сам нападника ЗОШ №1, але м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт. У самому кінці зустрічі в центрі поля був призначений штрафний удар за розмови нашим гравцем, який і реалізували господарі поля. 1-1 з таким рахунком закінчилася зустріч.

Прикра нічия при повній перевазі у грі, але це футбол і тим він цікавий.

Наступним в програмі були змагання з елементів техніки (удари на дальність). Тут перемогу святкували голопристанські футболісти.

Потім відбулася гра між господарями і командою Дніпропетровської області. Гра пройшла у рівній боротьбі і завершилась нічийним результатом 0-0.

Потім знову проходили змагання з елементів техніки (удари на точність). Тут був нічийний результат між голопристанськими та бердянськими футболістами.

І заключна між командою ЗОШ №1 і командою Дніпропетровської області, у якій переможець займав перше місце і виходив до фіналу змагань, який, до речі, буде проходити в м.Києві.

Гра пройшла у рівній боротьбі, і лише один стовідсотковий момент був наприкінці зустрічі у голопристанських хлопчаків, але крайній півзахисник, який на два роки молодший своїх одноліток, не зміг забити з трьох метрів і влучив у воротаря. 0-0 результат зустрічі.

У трьох команд рівна кількість очок і за додатковими показниками команда м.Бердянська і команда м.Гола Пристань обійшла команду Дніпропетровської області, забивши гол у зустрічі між собою. У показниках між командою ЗОШ №1 і командою м.Бердянська усі показники рівні з елементів техніки. Одна перемога команди м.Бердянська і одна перемога м.Гола Пристань і лише в останньому пункті вказано що перевагу має команда, яка перемогла в жонглюванні і це команда м.Бердянська.

Отже, перше місце і путівка на фінал у команди Запорізької області, друге місце у команди Херсонської області, і третє у команди Дніпропетровської області.

Кращим у змаганнях з елементів техніки були вручені грамоти і вимпели, а командам – грамоти і футбольні м’ячі.

Велика подяка директору ЗОШ №1 Діденко Володимиру Леонтійовичу, який доклав чимало зусиль для формування футбольної команди. Також начальнику відділу освіти, молоді та спорту Чуприні Лідії Миколаївні і Голопристанській міській раді, які сприяли та допомогли футбольній команді взяти участь у Всеукраїнських змаганнях “Шкіряний м’яч.

Голова Голопристанської федерації футболу “Гопри”                        Бурковський О.Г.1 2 3 4

Залишити відповідь