Всеукраїнські змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» (2003-2002 р. н.)

21 – 22 травня 2015 року в м. Каховці на стадіоні «Авангард» відбулись всеукраїнські зональні змагання з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Кока-Кола» серед команд юнаків 2003-2002 р. н.

В зональних змаганнях брали участь чотири команди: ЗОШ № 4 (м. Каховка Херсонської обл., тренер В.Лілик); ЗОШ № 1 (м. Енергодар Запорізької обл.); ЗОШ № 5 (м. Первомайськ Миколаївської обл.); ЗОШ № 2 (м. Сарата Одеської обл.).

Перед початком офіційних матчів кращі футболісти команд-учасниць змагалися з елементів техніки гри у футбол. Кращий результат у вправі жонглювання футбольним м’ячем показав Андрій Златов (м. Сарата). В змаганнях з ударів на дальність переміг Євген Кукальов (м. Енергодар). А у вправі з ударів на влучність кращим став Денис Швед (м. Каховка). У загальнокомандному заліку в змаганнях з елементів техніки футболу перемогу виборола команда ЗОШ № 2 (м. Сарата Одеської обл.).

А далі розпочалися безкомпромісні футбольні баталії юних майстрів шкіряного м’яча, які тривали два дні.

Результати матчів:

ЗОШ № 4 (м. Каховка) – ЗОШ № 1 (м. Енергодар) – 1:1

ЗОШ № 5 (м. Первомайськ) – ЗОШ № 2 (м. Сарата) – 0:3

ЗОШ № 1 (м. Енергодар) – ЗОШ № 2 (м. Сарата) – 1:0

ЗОШ № 4 (м. Каховка) – ЗОШ № 5 (м. Первомайськ) – 5:0

ЗОШ № 5 (м. Первомайськ) – ЗОШ № 1 (м. Енергодар) – 2:9

ЗОШ № 2 (м. Сарата) – ЗОШ № 4 (м. Каховка) – 1:1

За підсумками змагань перше місце та єдину путівку до фінального етапу, що відбудеться незабаром у Києві, вибороли футболісти ЗОШ № 1 (м.Енергодар Запорізької обл.), які набрали 7 очок. На другому місці з 5 очками команда ЗОШ № 4 (м. Каховка Херсонської обл.). На третьому – ЗОШ № 2 (м. Сарата Одеської обл.) з 4 очками.

Переможці, призери та учасники турніру були нагороджені почесними дипломами, вимпелами, пам’ятними футболками, футбольними м’ячами та спортивною екіпіровкою від організаторів та технічних партнерів.

Залишити відповідь