Вітаємо з Всесвітнім днем дитячого футболу!

Вітаємо з Всесвітнім днем дитячого футболу!

Бажаємо юним футболістам невтомної та наполегливої праці, терпіння, міцного здоров’я, чесних ігор та перемог! І головне – ніколи не здавайтесь! Тільки крок за кроком ви зможете досягти заповітної вершини та здійснити всі свої мрії!

Дякуємо тренерському складу за самовіддане служіння футболу. Всі прекрасно знають, що запорука успіху виглядає таким чином: дитячий футбол-клуб-збірна. Тож Ваша праця є основною у вихованні майбутніх професійних футболістів! Пам’ятайте про це завжди, адже Ваші вихованці довіряють Вам! Вважають своїми наставниками та кумирами!

Довідка. 19 червня відзначається Всесвітній день дитячого футболу. Заснувала це свято Організація Об’єднаних Націй, для залучення молоді до спорту. Відзначається це свято 19 червня на підставі угоди між Дитячим фондом ООН / UNIC-EF / і ФІФА, підписаного в 2001 році в рамках міжнародного руху «Голосуйте за дітей».

Традиційно в цей день в різних країнах світу, в тому числі й в Україні, проводяться спортивні заходи за участю дитячих футбольних команд.

Залишити відповідь