Вітаємо з Всесвітнім днем дитячого футболу!

Вітаємо з Всесвітнім днем дитячого футболу!

Голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв, увесь колектив ХОФФ та члени Виконкому вітають усіх юних футболістів, їх батьків, тренерів та вболівальників з Всесвітнім днем дитячого футболу!

Бажаємо юним футболістам, міцного здоров’я, чесних ігор та великих перемог., як у футболі, так і у житті! Головне – ніколи не здавайтесь! Тільки крок за кроком ви зможете досягти заповітної вершини та здійснити всі свої мрії!

Грайте у футбол! Перемагайте!

Традиційно в цей день в різних країнах світу, в тому числі й в Україні, проводяться спортивні заходи за участю дитячих футбольних команд.

Знагоди Всесвітнього дня дитячого футболу 19 червня о 17:30, на новому стадіоні зі штучним покриттям ЗОШ №47 (м. Херсон, вул. Філатова, 30), за підтримки Херсонської обласної федерації футболу та федерації футболу АР Крим, видатний футболіст, вихідець з міста Херсону, півзахисник луганської «Зорі» та національної збірної України – Олександр Караваєв проведе свій майстер-клас для юних футболістів міста Херсону та Херсонської області!

Запрошуємо всіх!

Залишити відповідь