Вітаємо з Днем народження Полякова Євгена Пилиповича!

Вітаємо з Днем народження Полякова Євгена Пилиповича!

Сьогодні свій День Народження святкує Поляков Євген Пилипович!

Поляков Євген Пилипович – 07 квітня 1938 року народження. Перший Майстер спорту СРСР з футболу в м. Херсоні (1963р.), Чемпіон України 1963 р. в складі СКА Одеса, бронзовий призер Чемпіонату України 1966 р. в складі «ЛОКОМОТИВА», і володар Кубка України 1969 р.- як тренер команди «ЛОКОМОТИВ» м. Херсон. Амплуа – захисник, кар’єра як футболіста: 1958-1962 роки «СПАРТАК» м. Херсон, 1963-1965 роки СКА м.Одеса, 1965-1966 рр. «ЛОКОМОТИВ” м. Херсон. Забив 21 м’яч в календарних іграх.

Тренерська робота 1968-1970 роки – «ЛОКОМОТИВ» м Херсон, 1975-1976 рр., 1985-1986 рр.- «КРИСТАЛ» м. Херсон. 40 років роботи поза професійних команд повністю пов’язані з ДЮСШ №1 «Освіта» м. Херсон: в ролі тренера, завідувача навчальною частиною і з 1997 по 2007 рік -директора. На цьому трудове активне життя припинено в зв’язку з видходом на постійний пенсійний режим буття. Любить вільний час проводити на природі з обов’язковою рибалкою та переглядом вечорами по інтернету європейських футбольних чемпіонатів.

Наш славетний ветеран майже все своє свідоме життя присвятив служінню улюбленій грі мільйонів. Херсонці пам’ятають молодого Євгенія Полякова у якості центрального нападника Херсонського «Спартака» – легендарної команди післявоєнних часів. За вміння чудово грати головою і забивати м’ячі у ворота суперників вболівальники і товарищі по команді дали йому прізвисько на честь знаменитого англійського голеодора, яким був «королем повітря» – «Кеван». Так в Херсоні був свій «Кеван».
Найвидатнішим досягненням в кар’єрі футболіста Євгена Пилиповича став виступ у складі команд Спортивного клубу Армії з Одеси, куди він був призваний служити. Команда СКА, в якій виступали херсонці Євген Поляков, який перекваліфікувався на той час в надійного центрального захисника, а також молодий нападник Микола Чернищенко, зробила неймовірну сенсацію, стрімко увірвавшись до Вищої ліги Чемпіонату СРСР. Жодне місто в Союзі окрім Москви до того часу, та й до розпаду СРСР, не змогла делегувати до Вищої ліги більше однієї команди. За це досягнення двом футболістам з Херсона було присвоєне високе звання майстрів спорту – першім в нашій області.

Після закінчення кар’єри гравця Євген Пилипович присвятив себе тренерській діяльності, досягнувши успіхів з херсонськими командами «Локомотив» та «Кристал».
Згодом він очолив дитячо-юнацьку спортивну школу №1. Багато вихованців спортивної школи залишили глибокий слід в Українському футболі. Одне ім’я Олександра Головко, гідно захищавшого кольори збірної України, «Динамо» з Києва, Сімферопольської «Таврії» – капітана цих команд, свідчить про високий професійний рівень колективу тренерів, яких Євген Поляков залучив до роботи у своєму закладі.

Від щирого серця вітаємо з Днем Народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я та довгих років життя!

Залишити відповідь