Відкритий обласний турнір з футболу серед спортсменів ДЮСШ для інвалідів

Відкритий обласний турнір з футболу серед спортсменів ДЮСШ для інвалідів

14 травня 2015 року на реабілітаційному фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШІ «Інваспорт» пройшов відкритий обласний турнір з футболу серед спортсменів з вадами слуху, вадами інтелекту та ДЦП, приурочений до 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

інваспорт

Відкрив спортивне свято директор ДЮСШІ Руслан Малашенко. До учасників турніру з привітальним словом звернулися заступник начальника управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Олександр Маломуж, голова обласної міжгалузевої ради профспілок Павло Лазник і начальник Херсонського регіонального центру «Інваспорт» Іван Міщенко.

Копия (2) інваспорт

У турнірі взяли участь 8 команд юнаків (72 спортсмени) із Херсона, Старої Збур’ївки, Миколаєва, Калінських спеціальних шкіл та 2 команди дівчат із Старої Збур’ївки (12 спортсменок).

Копия (3) інваспорт

За підсумками змагань перше місце зайняла команда Херсонського «Інваспорту» (спортсмени з вадами слуху), на другому і третьому місцях команди із Миколаєва (спортсмени з вадами розумового та фізичного розвитку).

Серед дівчат 1 місце зайняла команда № 1 Старозбур’ївської спеціальної ЗОШ-інтернату.

Копия інваспорт

Переможці і призери турніру були нагороджені медалями Херсонської обласної федерації футболу і дипломами Херсонського регіонального центру «Інваспорт».

Фотозвіт відкритого обласного турніру з футболу серед спортсменів ДЮСШ для інвалідів

Залишити відповідь