Відкритий Кубок федерації футболу АР Крим 2019 року. День третій

Відкритий Кубок федерації футболу АР Крим 2019 року. День третій

11 березня 2019 року на стадіоні комплексної дитячо-юнацької спортивної школи міста Херсону відбудеться другий тур у групі “Б” третього Відкритого Кубка федерації футболу АР Крим.

Розклад матчів:
11 березня 2019 року

Гр.«Б» 10:00 «Енергія» Нова Каховка – «Кронау» Високопілля 2:1 (1:1)

Голи: Шевченко Олександр (38), Бочак Роман (53) – Дмитрук Владислав (29)

Енергія: Полтавцев А., Шевченко О., Махнєв Д., Бесараб П., Дмітрієв А., Прокіпчук Я., Росляков В., Россохатий В – Зінатулін М., Вакулінський В. – Доля В., Бочак Р. – Данковський А., Комісар М. – Чеглов М. Головний тренер – Олег Федорчук.

Кронау: Кандиба А., Грачов Д., Шумський Є., Соловйов В., Дмитрук В. – Децик О., Воронюк І., Довгий І., Одіноченко Д., Сумцов М., Афанасьєв І., Мотрюк П. Головний тренер – Ігор Нойок

Головний арбітр – Заур Курбанов; асистенти головного арбітра – Максим Чертоляс, Віталій Гонта

Футболісти “Кронау” активно розпочали гру, створивши кілька небезпечних моментів біля воріт Енергії. На 8 хвилині мав змогу скористатися виходом один на один з голкіпером Ігор Воронюк, але не вдалося встояти на ногах у цьому ігровому епізоді. Поступово Енергія почала переводити гру на половину суперника. Та не зважаючи на перевагу опонента високопільці дочекались помилки у захисті і відкрили рахунок – забитим м’ячем відзначився Владисла Дмитрук. У відповідь Енергія посилила свій натиск на ворота суперника. В одній із атак, після подачі кутового, Олександр Шевченко п’ятою переправляє м’яч у у сітку Кронау 1-1.

Другий тайм теж пройшов за перевагою Енергії, на початку тайму Роман Бочак виводить новокаховчан уперед. Але за такого рахунку інтрига матчу зберігалась до фінального свистка. На 78 хвилині Валерій Доля отримує друге попередження, і “Енергії” знову довелося догравати матч у меншості. Але скористатися чисельною перевагою високопільцям не вдалося – 2:1.

Пряма трансляція – https://youtu.be/TRy9_05ycjg

ФОТОЗВІТ МАТЧУ ТУТГр. «Б» 12.30 «Мир» Горностаівка – «Хлібороб» Нижні Торгаі 2:2 (2:1)

Голи: Богданов Максим (28), Білоусов Денис (29) – Михайлов Олександр (4), Маркетан Кирило (83)

Мир: Онопко В., Бринько О., Притиковський Д., Чмеленко П., Мілесін П., Цибульський С., Білоусов Д. – Кривич М., Сорокін А. – Волков Д., Тищенко О. – Савченко В., Бойко О. – Шмиголь М., Богданов М. – Пятов О. Головний тренер – Олександр Сапельняк

Хлібороб: Шилов І., Кретов Р. – Радченко Д., Візавер В., Горошко І., Борисов В. – Бездольний І., Малий А. – Помігалов Л., Маркетан К., Михайлов О. – Осіпов Д., Мізернюк Р., Фальковський Є. – Колесник В., Вітенко В. – Горінов О. Головний тренер – Ігор Бездольний

Головний арбітр – Ігор Пасхал; асистенти головного арбітра – Максим Чертоляс, Марія Душеіна

З самого початку матчу “Хлібороб” продемонстрував свої наміри, пішовши у атаку. Що дуже швидко принесло свій результат. Вже на 4-й хвилині Олександр Михайлов відкриває рахунок. “Мир” поступово почав перехоплювати ініціативу, але і атаки нижньоторгаївців були дуже небезпечними. Після 15 хвилин Мир розвернув гру та притиск суперника до воріт. Спочатку двічі врятувала ворота Хлібороба стійка, один раз хрестовина. Але на 28 хвилині горностаївці вcе ж рахунок зрівнюють. І не встигли “хлібороби” оговтатися, як довелося діставати із сітки і ще один м’яч. Повівши у рахунку гра заспокоїлась і “Мир” дещо збавив “оберти”. З рахунком 2:1 перший тайм і закінчився.

Проаналізувавши перший тайм “Хлібороб” значно посилив свою гру після перерви, і ні чим не поступався професійному клубу. Гра була дуже напруженою, особливо кінцівка зустрічі. Нижньоторгаївці прагнули будь що зрівняти рахунок. І на 83 хвилині їм це вдається – з кутового закручує м’яч у ворота Кирило Маркетан. Намагаючись повернути перевагу, Мир пішов у наступ. На 89 хвилині Роман Мізернюк в останню мить рятує епізод, збивши суперника біля штрафної лінії, за що отримав червону картку. Та Миру реалізувати цей штрафний не вдалося, а для забитих голів часу вже не вистачило.

Отже три команди: “Мир”, “Енергія” і “Хлібороб” у останньому турі групи Б будуть боротися за перше місце

Пряма трансляція – https://youtu.be/_jDCT_RrNK4

ФОТОЗВІТ МАТЧУ ТУТ

Відбудуться прямі трансляції матчів на ютуб каналі Таврія Сімферополь

Залишити відповідь