Відкритий чемпіонат Нижньосірогозької громади з мініфутболу серед аматорів. ІХ-й тур

Відкритий чемпіонат Нижньосірогозької громади з мініфутболу серед аматорів. ІХ-й тур

У традиційному Чемпіонаті приймають участь 10 команд з 4-х територіальних громад Херсонщини. Минулого тижня завершилися ігри 1-го кола в якому провели 8 турів. Тож вже розпочалися ігри другого кола.

29 січня в Нижніх Сірогозах відбулися ігри ІХ-го туру Відкритого чемпіонату Нижньосірогозької селищної територіальної громади з мініфутболу (футзалу) серед аматорських команд сезону 2021-2022 року.

Матчі пройшли на майданчику зі штучним покриттям опорного закладу Нижньосірогозький ліцей.

Першу матчеву зустріч провели “Смак” (смт Іванівка) і “Сармат” (с. Трохимівка). Вона завершилася з рахунком 7:1 (2:0).

Голи забили гравці “Смака” Максим Малихін (1) на 39-й хвилині, Олександр Козарчук (2) на 9-й та 28-й хвилинах, Сергій Тацишин (1) на 4-й хвилині, Олексій Борідко (3) на 21-й, 26-й та 31-й хвилинах та гравець “Сармата” Олександр Калініч (1) на 34-й хвилині.

В другій грі на майданчик вийшли команди “Хлібороб-2” (с. Нижні Торгаї) та “Привид” (Угруповання військ “Південь”, с. Трохимівка) — 2:3 (1:2).

Голи на рахунку гравців “Хлібороба-2” Олександра Дяченка (1) на 29-й хвилині та Миколи Макарчука (1) на 11-й хвилині та футболістів “Привида” Віктора Шульги (1) на 4-й хвилині, Дениса Дона (1) на 14-й хвилині та Артема Котова (1) на 28-й хвилині.

В третій грі зустрілися ФК “Лепетиха” (смт Велика Лепетиха) і “Старт” (збірна сіл Дем’янівки та Першопокровки) — 7:4 (4:3).

Відзначилися голами футболісти ФК “Лепетиха” Андрій Юдін (2) на 12-й та 28-й хвилинах, Олександр Карпенко (4) на 4-й, 16-й, 27-й і 38-й хвилинах, Роман Руденко (1) на 17-й хвилині та гравці “Старту” Артем Базенюк (2) на 19-й та 22-й хвилинах, Володимир Кравченко (1) на 16-й хвилині, Олексій Бородатов-молодший (1) на 8-й хвилині.

Судили ігри VІІ-го туру Микола Москаленко та Вадим ІванюкОлег Гладун і Станіслав Чудновський. Медичний супровід забезпечувала медична сестра опорного закладу Нижньосірогозький ліцей Ірина Куракова.

Дві гри — “Тарпан” (смт Нижні Сірогози) і “Горностаївка ОТГ” (смт Горностаївка) та “Хлібороб-1” (с. Нижні Торгаї) і “Фортуна” (смт Іванівка) перенесено у зв’язку з хворобою футболістів команд “Горностаївка ОТГ” і “Фортуна”.

Підсумкова турнірна таблиця

Скріншот зі сторінки genicheskrff.at.uaСкріншот зі сторінки genicheskrff.at.ua

Положення команд після 9-го туру

Скріншот зі сторінки genicheskrff.at.uaСкріншот зі сторінки genicheskrff.at.ua

nsirogozy.city

Залишити відповідь