Відкритий чемпіонат ДЮСШ “Херсон” з футболу

Відкритий чемпіонат ДЮСШ “Херсон” з футболу

7 та 8 січня 2018 року в м.Херсон відбулись ігри Відкритого чемпіонату ДЮСШ “Херсон” з футзалу серед команд юнаків 2009 р.н. В чемпіонаті прийняли участь 8 команд: КДЮСШ “Освіта” ; СДЮШОР “Кристал” ; ДЮКФП-5 “Мастер-С” ; ДЮСШ “Херсон” ; ДЮСШ “Херсон-52” – всі команди з м.Херсона, також “Енергія ” м. Нова Каховка ; “Колос” смт. Чорнобаївка і ФК “Гопри” м. Гола Пристань. Команди учасниці були розподілені на дві групи по 4 команди в кожній. Ігри в групах пройшли за коловою системою (кожна команда зіграла між собою) і за результатами ігор в групі, команди грали за місця з командами протилежної групи. Тобто команди зайнявші перші місця в своїй групі грали за перше та друге, команди зайнявші в групі другі місця виборювали бронзу та четверте місце і.т.д. 

До групи “А” потрапили команди ФК “Гопри”, КДЮСШ “Освіта”, СДЮШОР “Кристал”, ДЮКФП “Мастер-С”. В перший день голопристанські футболісти в першій грі грали проти ДЮКФП-5 і здобули перемогу 5-2. В другій грі їх суперником була команда СДЮШОР “Кристал”, тут також голопристанці здобули перемогу 11-2. На другий день змагань суперником була команда КДЮСШ “Освіта”, яка також здобула дві перемоги, і в цій грі вирішувалось, хто займе перше місце в групі. Першими рахунок відкрили херсонці, але незабаром голопристанці зрівняли. Перший тайм завершився 1-1. У другому таймі ми мали нагоди вийти вперед, але не зуміли ними скористатись, а ось суперник свої моменти використав забивши м’яч зі штрафного, і забивши з пенальті. Отже, 3-1 на користь “Освіти”. 

В грі за 3 місце суперником була команда Енергія м.Нова Каховка і гра йшла на зустрічних курсах з безліччю гольових моментів. Вперед виходили то одна то друга команда. Гра завершилась з нічийним результатом 4-4. В серії пенальті більш вдалими були наші футболісти, які й завоювали бронзові нагороди.

В грі за перше місце команда “Колос” була сильнішою за команду “Освіта” і перемогла з рахунком 3-0. 

Отже, перше місце у команди “Колос” смт. Чорнобаївка, друге – КДЮСШ “Освіта” м.Херсон, і третє – ФК “Гопри” м.Гола Пристань.

Голова ГМФФ “Гопри”  Бурковський О.Г.

Залишити відповідь